Články

Seznam článků

(strana 2/36)><
Publikováno 05.05.2020 Největší rodinná výstava o kosmonautice Cosmos Discovery otevírá již 11. května Největší dobrodružství lidstva na světové výstavě Cosmos Discovery. Užijte si zábavu s celou rodinou na výstavě v Praze Holešovicích. NASA. Vesmír. Raketoplány. Kosmonautika. Interaktivní výstava.
Publikováno 04.05.2020 Jiří hájek: Ovocná legenda ze Světozoru V pasáži ve Vodičkově ulici si to už Pražané bez Ovocného Světozoru neumí ani představit. Zakladatel podniku Jiří Hájek původně začínal v malém obchodě s mraženým zbožím, ale netrvalo dlouho a začal budovat projekt, který za komunismu neměl obdoby.
Publikováno 03.05.2020 Czechoslovakia moto: Fichtl jako láska, která nerezaví Když si parta nadšenců v roce 2018 usmyslela, že Jawami Pionýr budou dělat lidem radost ve speciální půjčovně, nikdo je nejspíš nebral moc vážně. Dnes se mohou chlubit dobovou dílnou, která je plná veteránů. O Czechoslovakia Moto jsme si povídali s jejím zakladatelem Janem Dostálem.
Publikováno 26.03.2020 Gastronomické zařízení bijí na poplach! Po rozhodnutí vlády uzavřít restaurace, bary, kavárny se ze dne na den ocitlo bez příjmu bezmála více než 22 000 pohostinských zařízení.  Asi není třeba příliš vysvětlovat jak náročné a náchylné toto odvětví je. Provozovatelé pracují s relativně velkými obraty, ale většina obratu padne na nájem, mzdy, suroviny, energie atd.
Publikováno 24.03.2020 Jaké živé koncerty a divadelní představení si užijete z pohodlí domova? Karanténa pokračuje, ale živých koncertů dostupných online je na tento týden přichystáno tolik, že nuda nikomu hrozit nemůže. Pevně věříme, že se vše brzo změní a naše oblíbené zpěváky a herce podpoříme naživo. Nyní si vychutnejte pár zajímavých tipů z pohodlí domova.
Publikováno 17.03.2020 Máte hlad? Objednejte si jídlo domů. Podpořte své oblíbené restaurace! Podpořte své oblíbené restaurace a gastronomii, objednávejte si jídlo domů.
Publikováno 10.03.2020 Josef Maršálek: “Život není o pekáči buchet” Svými sladkými výrobky okouzlil samotnou britskou královnu Alžbětu II. Pracoval bezmála osm let pro nejluxusnější obchodní dům na světě, londýnský Harrods, který denně navštěvuje až 300 tisíc lidí. Momentálně špičkový cukrář, Josef Maršálek (35), účinkuje jako porotce v show Peče celá země, tedy ve světově oblíbené soutěži, která letos poprvé dorazila i k nám. Jaké zákusky má královská rodina oblíbené? Kolik by měl stát poctivý větrník a jak se kluk z ulice dostal mezi elitu?
Publikováno 09.03.2020 TOP BURGER 2020 - Nestárnoucí klasika v housce aneb Vyberte s námi nejlepšího z nejlepších Ani letos vás o náš nejoblíbenější (nebo minimálně nejlahodnější) speciál nemůžeme připravit.
Publikováno 09.03.2020 Kam v Praze: na Caveman, Simu anebo do Epicu na Solarstone Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Tento týden nás čeká skvělá párty v Epicu a křest alba ve Stormu. A rozhodně nevynechejte i očekávaný Fashion Week
Publikováno 02.03.2020 Kam v Praze: na film V Síti, na koncert Mafia Live nebo do Duplexu na Paul Oakenfolda Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Třeba ve středu si fanoušci legendární české Mafie užijí jedinečný koncert. Žijeme jen jednou, pojďme si jej užít.
Publikováno 24.02.2020 Kam v Praze: na koncert Suzi Quatro, do 02 Areny na Malumu nebo Na Pavláska? Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Čeká nás týden skvělých koncertů a nových talkshow.
Publikováno 23.02.2020 Matějská pouť 2020 Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Pobavíte se na centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.
Publikováno 23.02.2020 V Praze se otevřelo nové nákupní centrum OC Opatovská Už jste navštívili nové obchodní centrum? My ano a moc se nám tu líbilo. Kdo nestihl slavnostní otevření, nechť se na Opatovskou vydá teď.
Publikováno 17.02.2020 Kam v Praze: do kina na Parazita, Radůza s kapelou nebo do na Malého prince Co nás čeká tenhle týden v naší metropoli? Kam můžete s partou na párty? Kde hrají filmové novinky a kterou výstavu nesmíte vynechat? Tradičně tu pro Vás přinášíme týdenní přehled akcí, jenž stojí za to navštívit.
Publikováno 09.02.2020 Valentýnské menu u Černého kohouta, párty v Epic, nebo film Gentlemani Co nás čeká tenhle týden? No přece Valentýn? Kam můžete pozvat svoji drahou polovičku a které představení v divadle nesmíte vynechat? Tradičně tu pro Vás přinášíme týdenní přehled akcí, jenž stojí za to navštívit.
Publikováno 02.02.2020 Kam v Praze: The Illusionists, Muzeum Smyslů nebo Popelka Co nás čeká tenhle týden? Na co se můžete v Praze těšit? A kam vyrazit s rodinkou či drahou polovičkou? Máme tu pro Vás tipy, které rozhodně nesmíte vynechat.
Publikováno 01.02.2020 V Praze uslyšíte poprvé soundtracky legendární Mafie Přijď si poslechnout živě soundtrack z her Mafie a Mafie 2. Jedinečný koncert originální hudby z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno. Po brněnském vystoupení čeká také Prahu koncert, kde zazní celý soundtrack Mafie v podání živého orchestru. Pro milovníky této hry rozhodně nesmíte chybět.
Publikováno 27.01.2020 Kam v Praze: Mizerové, Mandrage nebo Studio DVA Co nového se koná v Praze? Kam vyrazit s rodinou či přáteli? Máme tu pro Vás žhavé tipy na tento týden.
Publikováno 20.01.2020 Stomp, Hospitality Prague 2020 nebo Sabaton + Amaranthe + Apocalyptica Nevíte kam vyrazit s drahou polovičkou? Přinášíme tipy na akce v Praze na tento týden.
Publikováno 02.01.2020 Mandrage vydávají své nejzamilovanější album Vidím to růžově! Mandrage přichází s novým albem, které nese název pilotního hitu, Vidím to růžově. Deska je nabitá kytarovou energií i současným zvukem. Velkým přínosem je výrazné zapojení všech členů do tvůrčího procesu a ničím nezatížený nový producentský pohled, který se výrazně podepsal na barevnosti a hudebním výrazu alba. Vidím to růžově vychází 6. prosince u Universal Music.
(strana 2/36)><