Články

Seznam článků

(strana 2/36)><
Publikováno 01.02.2020 V Praze uslyšíte poprvé soundtracky legendární Mafie Přijď si poslechnout živě soundtrack z her Mafie a Mafie 2. Jedinečný koncert originální hudby z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno. Po brněnském vystoupení čeká také Prahu koncert, kde zazní celý soundtrack Mafie v podání živého orchestru. Pro milovníky této hry rozhodně nesmíte chybět.
Publikováno 27.01.2020 Kam v Praze: Mizerové, Mandrage nebo Studio DVA Co nového se koná v Praze? Kam vyrazit s rodinou či přáteli? Máme tu pro Vás žhavé tipy na tento týden.
Publikováno 20.01.2020 Stomp, Hospitality Prague 2020 nebo Sabaton + Amaranthe + Apocalyptica Nevíte kam vyrazit s drahou polovičkou? Přinášíme tipy na akce v Praze na tento týden.
Publikováno 02.01.2020 Mandrage vydávají své nejzamilovanější album Vidím to růžově! Mandrage přichází s novým albem, které nese název pilotního hitu, Vidím to růžově. Deska je nabitá kytarovou energií i současným zvukem. Velkým přínosem je výrazné zapojení všech členů do tvůrčího procesu a ničím nezatížený nový producentský pohled, který se výrazně podepsal na barevnosti a hudebním výrazu alba. Vidím to růžově vychází 6. prosince u Universal Music.
Publikováno 12.12.2019 KATEŘINA MARIE FIALOVÁ: DOVOLÍM SI TVRDIT, ŽE JSEM CÍTILA SMRT V šestnácti letech jí zemřel tatínek na rakovinu kostí a o týden později našla maminkou oběšenou. O to více si Kateřina Marie Fialová (22) uvědomuje, jak je život křehký a každý den se snaží žít naplno. A zatím se jí to daří. Nejen že je čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu, hraje v seriálu, ale také už více jak dva měsíce boduje v show Tvoje tvář má známý hlas, kde postoupila do finálové pětky. A nyní sní o roli ve filmu.
Publikováno 11.12.2019 KELLY FAMILY SE VRACÍ DO ČECH! Hudební skupina The Kelly Family ohlásila návrat na hudební podia. Na konci tohoto a začátku následujícího roku má v plánu odehrát více než 40 koncertů ve velkých sportovních halách po celé Evropě. V rámci koncertů oslaví výročí 25 let od vydání alba Over The Hump, které přineslo slavné hity jako An Angel, Santa Maria a další. Fanoušci mohou čekat velkolepou show.
Publikováno 09.12.2019 SVATEBNÍ SPECIÁL 2019 Lékaři středověku se o lásce posměšně vyjadřovali jako o nemoci, kterou je třeba léčit. Nejspíš i proto po mnohá staletí nebýval sňatek spojován, až na výjimky, s city. To už naštěstí neplatí. Dnes máme svatební den jako stvrzení něčeho výjimečného, co nás bude provázet po zbytek života a co nám dá základy pro další generace. Ostatně, existuje romantičtější gesto, než ochota navléct si na prst malý kroužek, jím světu dáváme jasně najevo, že byl někdo dostatečně velký blázen na to, aby s námi šel oficiálně životem? Je to krásný symbol, který navzdory rostoucí skepsi přetrvává.
Publikováno 08.12.2019 VÁNOCE BEZ STRESU ANEB TIPY NA DÁRKY PRO KAŽDÉHO Nevíte si rady, co nadělit pod stromeček? Už nemusíte hledat, vymysleli jsme to za vás! ;)
Publikováno 04.12.2019 IT’S PARTY TIME! Určitě jste si nemysleli, že Vás v tom necháme! I letos jsme si do našeho finálního čísla připravili seznam míst, kde si můžete užít pořádný firemní večírek a tím udělat pomyslnou čáru za dalším rokem. Jen myslete na to, že po něm stále budete pracovat na tom samém místě, s těmi samými lidmi a stím samým šéfem. Uvolnit, ale ocamcať - pocamcať.
Publikováno 02.12.2019 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ Jana Buriánková se svým manželem opustila Prahu, aby společně vybudovali integrační bydlení pro děti odchozí z Dětských domovů, nebo pro osoby, jenž potřebují podporu v integraci do života.
Publikováno 25.11.2019 Vánoční trhy, Parov Stelar nebo Festival italského filmu Poslední listopadový týden vypukl a kromě řady zajímavých kulturních akcí se můžeme i těšit na zahájení Vánočních trhů po celé Praze! Ve středu vystoupí ve Futurum Music Baru američní Earth, zatímco ve čtvrtek startuje v Lucerně Festival italského filmu. Hlavním tahákem týdne je páteční koncert Rakušana Parova Stelara v Tipsport Areně. Víkend pak bude patřit již zmíněným vánočním trhům a v neděli rodiny s dětmi ocení koncert pohádkové hudby v KC Zahrada. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 12.11.2019 Jazz Fest, Sacred Reich nebo Noc divadel Středeční Jazz Fest Českého rozhlasu nebo čtvrteční metalový koncert americké metalové kapel ve Futuru. Nejen to nabízí týdenní přehled pražský událostí. V pátek na programu Synddikátor tour ve Stormu. V sobotu se můžeme těšit na Noc divadel a týden uzavřou události vázané na výročí 17. listopadu...
Publikováno 04.11.2019 Crazy Horse Tour, Sarah Brightman nebo The Lumineers V Praze nás opět čeká pěkná řádka zajímavých akcí. V úterý začíná v Divadle Hybernia Crazy Horse Tour, zatímco ve čtvrtek ve Fóru Karlín zazpívá Pavel Calta. V pátek zavítá do holešovické Tipsport Areny britská sopranistka Sarah Brighton. Rodiny s dětmi pak ocení LEGO víkend v Letnaněch a týdenní program uzavře koncert amerických The Lumineers. In, opět se máme na co těšit...
Publikováno 31.10.2019 Termoterapie dorazila do Prahy Doba je uspěchaná a to se negativně promítá do našeho zdraví. V rámci neustálého pracovního stresu zapomínáme na to nejpodstatnější - relaxaci. Tělo ale potřebuje odpočívat, i když si to třeba hlava neuvědomuje. V Centru zdraví a inspirace Vám to rádi velmi příjemně připomenou.
Publikováno 31.10.2019 Nový Masterchef Česko Kristína Nemčková: V budoucnu se vidím v kuchyni Vyhrála letošní řadu soutěže MasterChef Česko, a to teprve v sedmnácti letech. Kristína Nemčková už od finálového večera stihla vydat vlastní kuchařku. Skromná dívka, která ohromila svým kuchařským umem celou republiku se v exkluzivním rozhovoru pro časopis Pragmoon rozpovídala o tom, jak vnímá nedávno nabitou popularitu i o svých snech. Jednoho dne chce mít vlastní restauraci a získat michellinskou hvězdu!
Publikováno 29.10.2019 Boston Manor, Sexy Halloween nebo FMX Gladiator Games Tento týden přináší opět řadu zajímavých akcí do stověžaté Prahy. V úterý vystoupí ve Futuru britská skupina Boston Manor, zatímco ve čtvrtek startuje Mistrovství ČR v boxu. V pátek se můžeme těšit na australský filmový festival a během pátku i soboty se v SaSaZu odehraje Bloody-Sexy Halloweekend. Vrcholem celého týdne pak budou FMX Gladiator Games v O2 Areně. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 21.10.2019 Palm Off Fest, Divokej Bill nebo The Rasmus Říjen se pomalu chýlí ke konci a s dalším týdnem přichází i náš tradiční přehled nejzajímavějších akcí po celé Praze. Od pondělí do čtvrtka probíhá na Andělu polívková smršť, zatímco v úterý startuje divadelní Palm Off Fest. Ve Středu zahraje v Hard Rock Cafe Divokej Bill a ve čtvrtek v Paláci Lucerna vystoupí finští The Rasmus. V pátek se odehraje na Výstavišti Holešovice hudební večer Darkshire Hall a o víkendu stojí za zmínku halloweenská párty v Cross Clubu. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 14.10.2019 Das Filmfest, Designblok nebo Adam Naas Říjen se pomalu překlápí do druhé poloviny a i v ní se dočkáme rozmanitých kulturních akcí. V pondělí se představí američtí Static-X, zatímco v úterý zahrají Vagyny dy Praga. Ve středu startuje das Filmfest a ve čtvrtek Designblok. Po celý víkend se můžeme těšit na Čokoládový festival a v sobotu se v O2 Areně odehraje Český mejdan s Impulsmem, na kterém vystoupí například Marek Ztracený. Týden pak uzavře francouzský hudební objev Adam Naas. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 07.10.2019 O5 a Radeček, Signal Festival nebo Above & Beyond V hlavním městě se i během tohoto týdne odehraje pěkná řádka zajímavých akcí... V pondělí zavítá do klubu Roxy americký zpěvák Blackbear, zatímco ve středu se v Lucerně představí skupina O5 a Radeček společně s Jakubem Děkanem. Od čtvrtka do neděle probíhá populární Signal Festival a v pátek proběhne v O2 Areně taneční večírek týdne - přijedou Above & Beyond. Program pak uzavírá kávový festival. Inu, opět se máme na co těšit.
Publikováno 03.10.2019 Tipy na večírky aneb Zábava zaručena! Už se to blíží - čas firemních večírků, kdy jde korporátní strojenost stranou a můžete to s kolegy konečně trochu roztočit!
(strana 2/36)><