Galerista Miroslav Lipina využívá ve svém oboru svých dlouholetých zkušeností a znalostí získaných během téměř třicetileté praxe v oblasti výtvarného umění. Jeho každodenní kontakt s výtvarníky umožňuje nabídnout jak renomované umělce, tak i začínající autory.
Přes svou širokou nabídku uměleckých děl se galerista snaží klást důraz na její kvalitu. Různorodostí stylů, technik, velikostí a barevného spektra vystavovaných děl chce vytvořit ideální symbiózu, která dává návštěvníkům největší svobodu při výběru uměleckého díla. Než o výstavní síň v klasickém slova smyslu jde spíš o příjemné místo v centru Prahy, kde si může návštěvník jednak prohlédnout aktuální výstavu, může se i inspirovat a v téměř domácím prostředí vybrat umělecké dílo do svého domova, kanceláře nebo pořídit drobný dárek pro své blízké.
Galerie La Femme tak čítá ve své databázi přes tři sta výtvarníků, většinou jde o současné české autory. Jmenujme tedy jen jejich malý zlomek: B. Jirků, A. Sládek, R. Brichcín, M. Pošvic, E. Mansfeldová, F. Hodonský, B. Eliáš, J. Hendrych, M. Rittstein, P. Samlík, M. Malina, Z. Tománek, L. Vlna, M. Jiránek, M. Ban, Z. Janda, Tylek a Tyleček, M. Halva, J. Čutek, M. Komáček, R. Augustin, R. Pauch, M. Mádrová, J. Tichý a mnoho dalších.
Galerie La Femme díla nejen vystavuje, ale sama se spolupodílí na vzniku některých z nich. Vybraným umělcům pravidelně zadává domácí úkoly. Touto netradiční cestou vzniká mnoho velmi zajímavých prací. Již první výstavy domácích úkolů s názvem „Pocta jedné fotografii“ se zúčastnilo na 50 českých výtvarníků. Poté následovalo 32 témat, z nichž jmenujme například Snídaně v trávě, Mona Lisa, Žena a architektura, Pocta B. Hrabalovi, První republika a další. Vedle toho stojí GLF za mnoha zahraničními sympózii – v Brazílii, Kanadě, Ekvádoru, Francii, Německu, Švýcarsku, Itálii a Španělsku.
Určitě stojí za návštěvu, fyzicky nebo virtuálně na www.glf.cz.