Články

Seznam článků

(strana 3/37)><
Publikováno 02.03.2020 Kam v Praze: na film V Síti, na koncert Mafia Live nebo do Duplexu na Paul Oakenfolda Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Třeba ve středu si fanoušci legendární české Mafie užijí jedinečný koncert. Žijeme jen jednou, pojďme si jej užít.
Publikováno 24.02.2020 Kam v Praze: na koncert Suzi Quatro, do 02 Areny na Malumu nebo Na Pavláska? Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Čeká nás týden skvělých koncertů a nových talkshow.
Publikováno 23.02.2020 Matějská pouť 2020 Matějská pouť se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Pobavíte se na centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích nebo na lochnesce.
Publikováno 23.02.2020 V Praze se otevřelo nové nákupní centrum OC Opatovská Už jste navštívili nové obchodní centrum? My ano a moc se nám tu líbilo. Kdo nestihl slavnostní otevření, nechť se na Opatovskou vydá teď.
Publikováno 17.02.2020 Kam v Praze: do kina na Parazita, Radůza s kapelou nebo do na Malého prince Co nás čeká tenhle týden v naší metropoli? Kam můžete s partou na párty? Kde hrají filmové novinky a kterou výstavu nesmíte vynechat? Tradičně tu pro Vás přinášíme týdenní přehled akcí, jenž stojí za to navštívit.
Publikováno 09.02.2020 Valentýnské menu u Černého kohouta, párty v Epic, nebo film Gentlemani Co nás čeká tenhle týden? No přece Valentýn? Kam můžete pozvat svoji drahou polovičku a které představení v divadle nesmíte vynechat? Tradičně tu pro Vás přinášíme týdenní přehled akcí, jenž stojí za to navštívit.
Publikováno 02.02.2020 Kam v Praze: The Illusionists, Muzeum Smyslů nebo Popelka Co nás čeká tenhle týden? Na co se můžete v Praze těšit? A kam vyrazit s rodinkou či drahou polovičkou? Máme tu pro Vás tipy, které rozhodně nesmíte vynechat.
Publikováno 01.02.2020 V Praze uslyšíte poprvé soundtracky legendární Mafie Přijď si poslechnout živě soundtrack z her Mafie a Mafie 2. Jedinečný koncert originální hudby z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno. Po brněnském vystoupení čeká také Prahu koncert, kde zazní celý soundtrack Mafie v podání živého orchestru. Pro milovníky této hry rozhodně nesmíte chybět.
Publikováno 27.01.2020 Kam v Praze: Mizerové, Mandrage nebo Studio DVA Co nového se koná v Praze? Kam vyrazit s rodinou či přáteli? Máme tu pro Vás žhavé tipy na tento týden.
Publikováno 20.01.2020 Stomp, Hospitality Prague 2020 nebo Sabaton + Amaranthe + Apocalyptica Nevíte kam vyrazit s drahou polovičkou? Přinášíme tipy na akce v Praze na tento týden.
Publikováno 02.01.2020 Mandrage vydávají své nejzamilovanější album Vidím to růžově! Mandrage přichází s novým albem, které nese název pilotního hitu, Vidím to růžově. Deska je nabitá kytarovou energií i současným zvukem. Velkým přínosem je výrazné zapojení všech členů do tvůrčího procesu a ničím nezatížený nový producentský pohled, který se výrazně podepsal na barevnosti a hudebním výrazu alba. Vidím to růžově vychází 6. prosince u Universal Music.
Publikováno 12.12.2019 KATEŘINA MARIE FIALOVÁ: DOVOLÍM SI TVRDIT, ŽE JSEM CÍTILA SMRT V šestnácti letech jí zemřel tatínek na rakovinu kostí a o týden později našla maminkou oběšenou. O to více si Kateřina Marie Fialová (22) uvědomuje, jak je život křehký a každý den se snaží žít naplno. A zatím se jí to daří. Nejen že je čtyřnásobnou mistryní světa ve stepu, hraje v seriálu, ale také už více jak dva měsíce boduje v show Tvoje tvář má známý hlas, kde postoupila do finálové pětky. A nyní sní o roli ve filmu.
Publikováno 11.12.2019 KELLY FAMILY SE VRACÍ DO ČECH! Hudební skupina The Kelly Family ohlásila návrat na hudební podia. Na konci tohoto a začátku následujícího roku má v plánu odehrát více než 40 koncertů ve velkých sportovních halách po celé Evropě. V rámci koncertů oslaví výročí 25 let od vydání alba Over The Hump, které přineslo slavné hity jako An Angel, Santa Maria a další. Fanoušci mohou čekat velkolepou show.
Publikováno 09.12.2019 SVATEBNÍ SPECIÁL 2019 Lékaři středověku se o lásce posměšně vyjadřovali jako o nemoci, kterou je třeba léčit. Nejspíš i proto po mnohá staletí nebýval sňatek spojován, až na výjimky, s city. To už naštěstí neplatí. Dnes máme svatební den jako stvrzení něčeho výjimečného, co nás bude provázet po zbytek života a co nám dá základy pro další generace. Ostatně, existuje romantičtější gesto, než ochota navléct si na prst malý kroužek, jím světu dáváme jasně najevo, že byl někdo dostatečně velký blázen na to, aby s námi šel oficiálně životem? Je to krásný symbol, který navzdory rostoucí skepsi přetrvává.
Publikováno 08.12.2019 VÁNOCE BEZ STRESU ANEB TIPY NA DÁRKY PRO KAŽDÉHO Nevíte si rady, co nadělit pod stromeček? Už nemusíte hledat, vymysleli jsme to za vás! ;)
Publikováno 04.12.2019 IT’S PARTY TIME! Určitě jste si nemysleli, že Vás v tom necháme! I letos jsme si do našeho finálního čísla připravili seznam míst, kde si můžete užít pořádný firemní večírek a tím udělat pomyslnou čáru za dalším rokem. Jen myslete na to, že po něm stále budete pracovat na tom samém místě, s těmi samými lidmi a stím samým šéfem. Uvolnit, ale ocamcať - pocamcať.
Publikováno 02.12.2019 STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ Jana Buriánková se svým manželem opustila Prahu, aby společně vybudovali integrační bydlení pro děti odchozí z Dětských domovů, nebo pro osoby, jenž potřebují podporu v integraci do života.
Publikováno 25.11.2019 Vánoční trhy, Parov Stelar nebo Festival italského filmu Poslední listopadový týden vypukl a kromě řady zajímavých kulturních akcí se můžeme i těšit na zahájení Vánočních trhů po celé Praze! Ve středu vystoupí ve Futurum Music Baru američní Earth, zatímco ve čtvrtek startuje v Lucerně Festival italského filmu. Hlavním tahákem týdne je páteční koncert Rakušana Parova Stelara v Tipsport Areně. Víkend pak bude patřit již zmíněným vánočním trhům a v neděli rodiny s dětmi ocení koncert pohádkové hudby v KC Zahrada. Inu, opět se máme na co těšit...
Publikováno 12.11.2019 Jazz Fest, Sacred Reich nebo Noc divadel Středeční Jazz Fest Českého rozhlasu nebo čtvrteční metalový koncert americké metalové kapel ve Futuru. Nejen to nabízí týdenní přehled pražský událostí. V pátek na programu Synddikátor tour ve Stormu. V sobotu se můžeme těšit na Noc divadel a týden uzavřou události vázané na výročí 17. listopadu...
Publikováno 04.11.2019 Crazy Horse Tour, Sarah Brightman nebo The Lumineers V Praze nás opět čeká pěkná řádka zajímavých akcí. V úterý začíná v Divadle Hybernia Crazy Horse Tour, zatímco ve čtvrtek ve Fóru Karlín zazpívá Pavel Calta. V pátek zavítá do holešovické Tipsport Areny britská sopranistka Sarah Brighton. Rodiny s dětmi pak ocení LEGO víkend v Letnaněch a týdenní program uzavře koncert amerických The Lumineers. In, opět se máme na co těšit...
(strana 3/37)><