Články

Seznam článků

(strana 1/37)><
Publikováno 26.11.2020 Čech, který objevil sílu koncentrovaného čaje Jaromír Horák se rozhodl přestat pít a kouřit, hledal tak mezi nápoji důstojnou leč zdravější náhražku. Vadilo mu, že ho alkohol sice prudce nakopne, ale následně utlumí a vnitřně vydrancuje. Že káva sice rychle stimuluje srdce a krevním oběhem dokáže rozvést rychlou energii, ale i její efekt zanedlouho opadne.
Publikováno 24.11.2020 Doplňky výživy pro děti a dospívající ANO či NE?! Ohledně tématu doplňcích výživy se toho napsalo již mnoho, pro děti však již méně. Nicméně i my z vlastní zkušenosti víme, že je to zejména pro začínající sportovce (a jejich rodiče) velmi časté téma a domníváme se, že by informace mohly leckterým mladým sportovcům (a rodičům) přijít vhod. A samozřejmě nejen jim.
Publikováno 24.11.2020 Tipy na dárky 2020 aneb Korona nám Vánoce prostě nezkazí Nemá smysl si nic nalhávat - tyhle Vánoce budou stát za prd. Vánočním večírkům můžeme dát sbohem, nějaké trhy, kde bychom si pěkně v rukavicích dali svařák, nás také nečekají a pokud jde o sníh, což by bylo alespoň malé světlo na konci tunelu, jsme v Praze na Vánoce přestali snít dávno.
Publikováno 23.11.2020 Předplatné v klubech pro milovníky whisky, rumu či vína? Předplatné v klubech pro milovníky whisky, rumu či vína? Nová služba předplatného degustačních pálenek a vín si získává stále více nadšenců. Předplatitelé v klubech na Degustování.cz tak každý měsíc dostanou novou, prémiovou láhev, o které se navíc dozví spoustu informací. Členové tak mají širší povědomí a zároveň se naučí, jak správně danou pálenku či vína degustovat. Podívejte se do světa Degustování.cz.
Publikováno 20.11.2020 Proleťte se vesmírem! Kdo by se nechtěl proletět vesmírem? Skutečnou příležitost, tedy alespoň v nejbližší budoucnosti, však dostane pouze hrstka pozemšťanů. Ostatní se musejí uspokojit se svou představivostí nebo třeba s nejrůznějšími simulátory.
Publikováno 19.11.2020 Smolenka - Síla stromů je ukryta ve smůle. Recept na léčebnou mast objevila rodina Voštových u svého pradědy Aloise. Jak to začalo­? Vše začalo u našeho pradědy Aloise. Bylo to v době, kdy bylo běžné hledat pomoc od nemocí a neduhů v přírodě, a ne v lékárnách. Lidé znali léčivou schopnost smůly především na kožní potíže a různá zranění. Praděda Alois bydlel v malé vesničce na jihu Čech. V okolních lesích sbíral smůlu a vařil z ní mast, která se stala v celém kraji velmi oblíbenou. Uplynulo mnoho času a v roce 2012 jsme se rozhodli náš rodinný recept oživit.
Publikováno 18.11.2020 HANDICAP COFFEE ...káva, která pomáhá Rozhodli jsme se Vám představit novou značku na trhu čerstvě pražené kávy. "Chráněnou dílnu" založenou dvěma kamarády, Mistr kávy 2004 Jaroslav Petrouš a Muž roku 2009 Martin Zach.
Publikováno 12.11.2020 Máte doma odpad ze zásilek z e-shopů? Zkuste rychlou zero waste dopravu „Domů bez obalů“ Co si budeme povídat, dnešní podivná doba příliš neprospívá životnímu prostředí. Nárůstem online nákupů, vzrostlo i množství obalového i výplňového materiálu. Krabice, plasty atd. Je skvělé, že i přesto se stále najdou firmy, které se snaží o lepší životní prostředí a přicházejí s novými ekologickými řešeními.
Publikováno 10.11.2020 ChilliMaga - ostré potěšení Když tři přátelé propadnou společné vášni, může vzniknout něco velkého. A také sakra pálivého a jedinečného. Přesně to je případ Filipa, Michala a Ivety, kteří si založili vlastní firmu na výrobu a prodej delikates s chilli.
Publikováno 05.11.2020 Pavel Berky: Kombinace homosexuál romského původu a ještě punker není nejlepší Už jako malý si hrával na kuchaře, ovšem vášeň pro navrhování oděvů byla silnější. Proto se rozhodl vystudovat uměleckou školu a nyní již osm let šéfuje své vlastní úspěšné módní značce. Kousky od Pavla Berkyho (33) už oblékly hvězdy jako Monika Bagárová, Barbora Mottlová, či Lucie Vondráčková. Ale také vítězka loňského Masterchefa, Kristína Nemčková, která byla jedním z důvodů, proč se Pavel rozhodl poslat přihlášku do letošní řady a splnit si tak svůj dětský sen.
Publikováno 03.11.2020 Něco končí, něco začíná aneb Streamování v Česku Stalo se, čeho jsme se báli. Pandemie přešla do druhé fáze a na rozdíl od té marvelovské nepřináší nikomu žádnou radost. Když zrovna náhodou není všechno zavřené, jsou restrikce natolik pevné, že má stejně většina kultury utrum. Náš pravidelný výběr tipů jsme proto museli přepracovat a pracovat s tím, co si můžete dopřát doma. Než se ale do pár konkrétních tipů pustíme, představíme vám jednotlivé služby podrobně, abyste věděli, do čeho jdete.
Publikováno 22.10.2020 Český .pepper..field už díky pepřovým dárkům vybral čtvrt milionu pro kambodžské farmáře. Vánoce se kvapem blíží, a proto .pepper..field, společně s platformou HitHit,přináší možnost nákupu dárků, které potěší svou originalitou, a ještě pomohou tam, kde je to nyní velice zapotřebí. V rámci kampaně Milion pro Kambodžumohou zájemci přispět na potraviny pro kambodžské farmáře, a za to si vybrat některou z originálních odměn, kterou tento dovozce Kampotského pepře věnoval exkluzivně pouze na Hithit.
Publikováno 13.10.2020 Do boje o Oscara vyrazí film Šarlatán režisérky Agnieszky Holland V Praze, 13. října 2020 – Česká filmová a televizní akademie (ČFTA), která stojí za udílením cen Český lev, každoročně vybírá i kandidáta na Oscara za Českou republiku. Letos do boje o nejprestižnější filmovou cenu vysílá drama Šarlatán. Svůj poslední snímek, inspirovanýskutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, natočila režisérka Agnieszka Holland podle scénáře Marka Epsteina a do hlavní role obsadila Ivana Trojana a jeho syna Josefa Trojana. Film byl uveden v premiéře na letošním 70. ročníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu – Berlinale.
Publikováno 15.09.2020 Za zážitky do vinařství ANNOVINO Lednice Spoluzakladatelé rodinného Vinařství Lednice ANNOVINO Roman Žďárský a Jindřich Sobota si před třiceti lety vytyčili velký cíl: vytvořit v srdci Lednicko-valtického areálu, na dosah proslulého lednického zámku či neméně atraktivního Minaretu, vinařství evropského formátu. Letos za touto etapou píší pomyslnou tečku a otvírají vinařství v celé své kráse.
Publikováno 13.09.2020 Aria Hotel Prague & hotel U Zlaté studně - to pravé pro váš firemní večírek! Chcete si užít večírek v centru Prahy, s luxusní gastronomií a možností perfektního ubytování? Máme pro vás dva neodolatelné tipy.
Publikováno 11.09.2020 Z Poličky nebudete chtít domů! Procházky, poučení, zábava, klid, historie, dobroty… To vše můžete zažít v Poličce. Vybíráme top tipy ke strávení Vašich dní v tomto historickém městě.
Publikováno 07.09.2020 Už je to tu zas! aneb Tipy na firemní večírky Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.
Publikováno 05.09.2020 Firemní večírky v Plzeňském Prazdroji Pokud hledáte netradiční místo pro vaši firemní akci, tak je pro vás pivovar Plzeňský Prazdroj to pravé. Vaří totiž nejen výborné pivo, ale i jedinečné akce!
Publikováno 03.09.2020 Praga Arena - lepší motokáry nikde v Praze nenajdete Plánujete firemní večírek, nebo chcete pozvat své obchodní partnery, chcete zažít něco, co vám jinde nenabídnou? Jednoznačně se vyplatí výlet do Horních Počernic, kde sídlí motokárový areál Praga Arena.
Publikováno 28.07.2020 Mariánky jsou super! Mariánské Lázně překvapí. Můžete zde odpočívat, relaxovat, léčit se. Můžete jezdit na kole, běhat, koupat se, chodit po upravených trasách nebo poznat divokou přírodu kamenitých cest. Zkoumat vývěry minerálních pramenů, vzácné rostliny a minerály. Poznávat památky, historii, architekturu. Hrát golf nebo jezdit na koni.
(strana 1/37)><