Smíchovské slavnosti, Svatováclavské vinobraní nebo Chilli Fest

Publikováno 24.09.2018
V posledním zářijovém týdnu nás čeká nepřeberné množství zajímavých událostí. V úterý se odehrají Smíchovské slavnosti, zatímco ve středu vystoupí v Jazz Docku trumpetista Michal Gera. Pátek bude patřit dalšímu ročníku Svatováclavského vinobraní a o víkendu nejvíc zaujme Chilli Fest či nedělní zahájení sezóny v Lucerně. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 24.9.

Food´N Film: Lovci hlav

Snímek Lovci hlav, natočený podle bestselleru Jo Nesba, uvede Manifesto Market. Diváci se tak mohou těšit na skvělé herecké výkony ve filmu režiséra Mortena Tilduma.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Úterý 25.9.

Smíchovské slavnosti: David Koller / Monkey Business / PSH

Areál nákladového nádraží Smíchov si ve solupráci s mětskou částí Praha 5 připravil Smíchovské slavnosti. V rámci večera zahraje David Koller, PSH či Monkey Business.

Slavnosti začínají ve 22 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 26.9.

Michal Gera Band

Stále české hudební scény Michal Gera zahraje v Jazz Docku. Trumpetista, který sbíral zkušenosti v USA, si připravil nezapomenutelné vystoupení s prvky jazzu a blues.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 150 Kč

 Čtvrtek 27.9.

 Rocky Horror Picture Show 

Kultovní snímek z roku 1975 má na programu Městská knihovna v Praze. Rocky Horror Picture Show se do paměti diváku zapsal výborným hereckým výkonem Tima Curryho.

Projekce začíná v 19 hodin.

Vstup: 80 Kč

Pátek 28.9.

Svatováclavské vinobraní 

Již 11. ročník Svatováclavského vinobraní se odehraje v okolí Villy Richter. K ochutnání budou vzorky tuzemských vinařů, burčák i kvalitní jídlo. Chybět nebude ani doprovodný program ve formě hudby a různých divadelních vystoupení.

Akce začíná v 11 hodin.

Vstup: 200 Kč

Sobota 29.9.

Chilli Fest Praha 2018

 Událost určená všem milovníkům pálivého jídla se odehraje na Náplace. Na návštěvníky zde čekají pochoutky z chilli i řada soutěží v jejich nejrychlejším pojídání.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: ZDARMA

US Cars 2018

OC Letňany si na sobotu připravilo výstavu nezajímavějších aut z USA. 

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 30.9.

Zahájení nové sezóny v Lucerně

Velká Lucerna zahajuje novou sezónu a letos se jedná o opravdovou lahůdku. Posluchače zde čeká výběr proslulé filmové hudby.

Akce začíná v 19:30

Vstup: 500 Kč