Lenka Nová, Vinobraní nebo Ladronkafest

Publikováno 10.09.2018
Další zářijový týden sebou přináší řadu zajímavých akcí. V úterý se koná Mistrovství světa ve hře kámen-nůžky-papír a ve středu se můžeme těšit na smetánku polské jazzové scény. Ve čtvrtek vystoupí Lenka Nová, zatímco víkend bude patřit Vinobraním a tradičnímu Ladronkafestu... Jak vidno, opět se máme na co těšit...

Pondělí 10.9.

Letní kino: Batman začíná

Babí léto pokračuje a letní kino v Riegrových sadech si připravilo kutlovní snímek Batman začíná. Jedna z nejlepších komiksových adaptací se do paměti diváků zapsala především fenomenálním výkonem Christiana Bala.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Úterý 11.9.

MS v královské střižbě

Kayak Beach Bar si pro širokou veřejnost připravil Mistrovství světa v tzv. mazácké střižbě. Ta spočívá v tom, že se hraje bez zbytečného machání rukou a slov kámen-nůžky-papír, ale hraje se při prvním máchnutí. Pro účastníky jsou připraveny ceny v hodnotě 100 000 Kč.

MS začíná v 18:00. Registrovat se můžete ZDE.

Vstup: ZDARMA (150 Kč za účast)

Středa 12.9.

Polish Jazzbit

Jazz Dock má v programu představení polské jazzové smetánky, které bude sekundovat Petr Vrba.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 250 Kč

Čtvrtek 13.9.

 Lenka Nová: Ve dvou tour

Lenka Nová spojila své síly s matadorem české hudební scény Petrem Maláskem. Lenka Nová proslula především jako frontmanka skupiny Laura a její tygři.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 379 Kč

Pátek 14.9.

Vinohradské vinobraní

Víkend na Náměstí Jiřího z Poděbrad bude patřit milovníkům dobrého vína, odehraje se zde totiž další ročník Vinohradského vinobraní. V rámci doprovodného programu vystoupí řada zajímavých interpretů v čele s Michalem Hrůzou, jehož koncert je na programu v sobotu.

Akce začíná v pátek v 10 hodin a končí v sobotu okolo 22 hodin.

Vstup: ZDARMA

Sobota 15.9.

Vinobraní svaté Kláry

Botanická zahrada si ve svém trojském areálu připravila Vinobraní sv. Kláry. Zájemci tak mohou ochutnat výběr vín z celé republiky i zahraničí v krásném prostředí.

Vinobraní probíhá v sobotu i v neděli od 11 hodin do večera.

Vstup: ZDARMA

Ladronkafest 2018

Tradiční Ladronkafest se odehraje v sobotu a mimo volné zábavy je na programu vystoupení Terezy Maškové či Renne Dang. Dalším lákadlem pak určitě bude lyžarský simulátor či souboj studentských hudebních kapel.

Festival začíná v 11 hodin a bude trvat až do pozdních večerních hodin.

Vstup: ZDARMA

 Neděle 16.9.

The Wood Brothers

Jazz Dock si na neděli připravil skutečnou lahůdku pro milovníky tradiční americké hudby s prvky jazzu. Bratři Woodov přibrali do party multiinstrumentalistu Jano Rixe, aby vzniknu unikátní projekt pro všechny příznivce kvalitní hudby.

Koncert "dřevěných bratrů" začíná ve 20 hodin.

Vstup: 400 Kč

(m.v.)