4+4 dny v pohybu, Martina Bárta či Ricky Martin

Publikováno 03.09.2018
V Praze nás čeká velmi zajímavý týden, v rámci kterého do ní zavítá mnoho zajímavých výstav či kvalitních interpretů... Náš přehled Vám dá nejlepší představu o tom, kam v tomto týdnu zajít...

Pondělí 3.9.

Letní kino: Labyrint lží

Letní kino v Riegrových sadech pomalu finišuje, ale na závěr sezóny si připravilo jednu opravdovou lahůdku. Ve snímku Labyrint lží se objevil v hlavlní roli Leonardo di Caprio, režíroval Ridley Scott.

Úterý 4.9. 

Circus Ponorka

Jazz Dock má v úterý na programu vystoupení Circusu Ponorka, což je jednočlenný orchestr, o jehož veškerou hudbu se stará multitalent Jan Ponocný.

Koncert začíná ve 22 hodin.

Vstup: 170 Kč

 Středa 5.9.

 4+4 dny v pohybu

Divadlo Archa má na programu již 23. ročník festivalu moderního umění 4+4 dny v pohybu. Diváci se zde mohou těšit na aktuální taneční a divadelní projekty z celého světa.

Festival začíná ve středu a trvat bude až do čtvrtka 13. září.

Vstup: dle ceníku představení

Čtvrtek 6.9.

 7. Betlémská kulturní noc

Na Betlémském náměstí a v přilelhlých uličkách se odehraje 7. ročník multižánrového festivalu, který je určený pro zájemce všech věkových kategorií. Těšit se můžete na hudební vystoupení, přednášky či speciální program pro děti.

Akce začíná v 15 hodin.

Vstup: ZDARMA

 Pátek 7.9.

Obchod na Korze

Památník ticha na nádráží Bubny si před svou rekonstrukcí připravil zajímavý program. V pátek zde proběhne projekce trezorového snímku Obchod na Korze.

Projekce začíná v 19:30.

Vstup: ZDARMA

Martina Bárta and her special guests

Půvabná zpěvačka Martina Bárta vystoupí v Jazz Docku společně z hosty z celého světa, za které jmenujme Američana Davida Haynese či Čecha Ondřeje Rumla.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 250 Kč

Sobota 8.9.

Burgerfest 2018

Tradiční festival těch nejlepších burgerů opět klepe na dveře! Těšit se tak můžete na tradiční i netradiční dobroty v housce a chybět samozřejmě nebudou ani nápoje či doprovodný program.

Akce trvá do neděle a probíhá vždy od 10 hodin.

Vstup: od 100 Kč

Neděle 9.9.

Ricky Martin

Fenomenální playboy a zpěvák si to opět namířil do Prahy. Na příznivce zde čekají jeho nejznámější hity i seznámení se současnou tvorbou.

Koncerz začíná ve 20 hodin.

Vstup: 890 Kč

(mv)