Na Stojáka, letní kino či festival Foodparade

Publikováno 29.08.2018
Další velice zajímavý týden nás čeká v Praze. V pondělí se můžete vydat na ukázkovou lekci swingu, v úterý Vás potěší stand-up Na Stojáka a ve středu se můžete těšit na kultovní snímek Karlík a továrna na čokoládu. Čtvrteční večer bude patřit koncertu kapely Sto zvířat, zatímco o víkendu startuje festival Foodparade...

Pondělí 27.8.

Summer Swing v Café Jedna

Zig-Zag Dance studio ve spolupráci s Café Jedna má v pondělním programu swingovou lekci pro začátečníky i mírně pokročilé. Návštěvníci se tak mohou těšit na dobré jídlo, pití a samozřejmě i nezapomenutelnou swingovou lekci.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Úterý 28.8.

Na Stojáka - Žluté lázně

Vybraná partička kominů v čele s fenomenálním Danielem Čechem vystoupí ve Žlutých lázních. Na fanoušky stand-up comedy zde čeká večer plný nových vystoupení a kvalitního humoru.

Na Stojáka začíná ve 20 hodin.

Vstup: 220 Kč

Středa 29.8. 

Letní kino: Karlík a továrna na čokoládu 

Letní kino na Výstavišti má na programu fenomenální snímek Tima Burtona - Karlík a továrn na čokoládu. Tato temná komedie, ve které kromě dětských herců září i Johnny Depp, se stala již kultovním snímkem.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: 99 Kč

Čtvrtek 30.8.

Sto zvířat aneb škola začíná 

Fenomenální kapela Sto zvířat zahraje na Střeleckém ostrově v rámci festivalu Letňák. Toto uskupení, které bylo založeno v roce 1990, proslulo především hitem Na základní škole či Nikdy nic nebylo.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 220 Kč

Pátek 31.8. 

Mercedes-Benz Fashion Week 

Další ročník Fashion Weeku, který zastřešuje automobilka BMW, se odehraje v Clam-Gallasově paláci. Zájemci se mohou těšit na odvážné přehlídky, nejnovější trendy v oblasti módy i bohatý doprovodný program. 

Program začíná ve 20 hodin a akce probíhá až do 7. září.

Vstup: ZDARMA (+ část přehlídek zpoplatněna)

 Letní kino: Stážista

Letní kino ve Žlutých lázních má na programu úspěšnou komedii Stážista, který zaujmul především hereckými výkony Anne Hathawayové a Roberta De Nira.

Kino začíná ve 21 hodin.

Vstup: 50 Kč

Sobota 1.9.

Fooodparade 2019

Nádherné Trojské zahrady tradičně uvítají jeden z nejvýznamějších gastronomických svátků roku! Na místě jsou připraveni dobroty z celého světa, ať už se jedná o asijskou, evropskou či českou kuchyni.

Akce začíná v 10 hodin a trvá celou sobotu i neděli.

Vstup: 100 Kč

Auta na náplavce 2018 - Koncert Vladimíra 518

V sobotu vystoupí na Rašínově nábřeží v rámci festivalu Auta na náplavce raper Vladimír 518. Tato hvězda české hudební scény se do paměti fanoušků zapsala například hitem Planeta Praha.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 2.9. 

Proseccofest na Hradě 2018

Poslední den letních prázdnin nás čeká v areálu Svatováclavské vinice nezapomenutelný festival, v rámci kterého bude možnost ochutnat přes 40 vzorků italského prosseca od 15 vinařů. 

Akce začíná ve 12 hodin.

Vstup: 250 Kč