Villa Memories - nezapomenutelné místo pro relax, práci i zábavu

Publikováno 24.08.2018
Relax je něco, na co v současné uspěchané době rádi (i když bychom neměli) zapomínáme. Pod vlivem pracovního nasazení, kdy se současně snažíme zaplatit složenky, zajistit rodinu, případně si jen našetřit na nějakou tu dovolenou, vynecháváme to nejdůležitější - schopnost vypnout a dobít baterky. Připadáte si, že píšeme právě o vás. Pak je Villa Memories určena právě vám.

Dopřejte si absolutní soukromí, dokonalé pohodlí a nadstandardní servis ve wellness & spa hotelu Villa Memories, který se nachází v malebné oblasti Hostýnských vrchů nedaleko Zlína. Užijte si pobyt v luxusním prostředí s exotickými pokoji zařízenými v neokoloniálním stylu, vyhřívaným bazénem, saunou, udržovanou zahradou s venkovní kuchyní a hlídaným parkovištěm. Zkrátka vše, co si můžete přát. Nemusíte si s ničím dělat starosti - pro váš nezapomenutelný zážitek zde udělají cokoli. Zajistí vám odvoz z letiště, catering, ochutnávky místních specialit, masáže, pronájem jízdních kol či čtyřkolek nebo třeba hlídání dětí. Nic není problém. Akce na klíč jsou pouhou otázkou dohody.

DOVOLENÁ S RODINOU
Utečte s celou rodinou od každodenního stresu do Villy Memories. Pro děti je připravena zahradní herna a trampolína, nadšené ale budou i z bazénu, ze kterého mohou koukat na oblíbené pohádky, zatímco vy si budete užívat našeho wellness a spa. Můžete také využít zvýhodněný rodinný balíček, který mimo jiné zahrnuje 2 hodiny hlídání dětí denně a vstupenky do blízké Zoo Lešná. Rodič si těžko může přát od dovolené více.

ROMANTICKÝ POBYT
Pokud děti nemáte (případně si chcete užít naprosté soukromí ve dvou), i to vám Villa Memories nabízí. Pokud využijete balíček pro zamilované páry, kromě standardního wellness si užijete i společnou relaxační masáž, romantickou večeři na pokoji či báječné italské prosecco. Pokud by vám to nestačilo, samozřejmě pro vás ochotný personal zajistí i jiné nezapomenutelné zážitky.

SOUKROMÉ AKCE
Ve Ville Memories můžete také uspořádat jakoukoliv soukromou akci, například oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou. Pronajměte si celý wellness & spa hotel jen pro sebe a své přátele, jeho kapacita je až 20 lidí. Dostatek personálu, který se o vás bude starat od začátku až do konce pobytu, zajistí hladký průběh pro jakoukoli vaši akci.

BYZNYS
Kdo by nechtěl dělat byznys v luxusu a pohodlí? Díky svému perfektnímu vybavení je Villa Memories oblíbeným místem pro pořádání obchodních jednání i teambuildingů. Wifi připojení, projektor i iPady na pokojích k zapůjčení, to vše nemůže chybět. Při pronájmu celé vily s kapacitou až 20 osob jsou navíc připraveny zvýhodněné ceny.

DETOX A WELLNESS
Součástí každého pobytu ve Ville Memories je neomezený vstup do vyhřívaného bazénu s protiproudem a bylinkové sauny. Když ale využijete zdejších nadstandardních wellness a spa služeb, až do vily za vámi přijede i profesionální masérka či instruktorka jógy a vyzkoušet můžete i profesionální detoxikační kúru včetně konzultace vašeho jídelníčku na základě ájuvédy. Prostě dokonalý odpočinek, co říkáte?

th.

 www.villamemories.cz
Tel.: +420 602 512 561