Piknik ve Stromovce, MČR v plážovém volejbale týmů nebo Festival Okoř

Publikováno 23.08.2018
Pražany opět čeká velmi pestrý týden. V úterý si na Václavském náměstí připomeneme 50. let od srpnové okupace formou koncertu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. V pátek je na programu koncert skupiny Katarzia v Bar/áku na Florenci, v sobotu pak začíná Mistrovství ČR v plážovém volejbale týmů či Festival Okoř. Neděle pak bude patřit koncertu Českého komorního orchestru k výročí 100. let od založení Československé republiky...

Pondělí 20.8.

Letní kino: John Wick 2

Letní kino v Riegrových sadech má v pondělí na programu kultovní akčních snímek John Wick 2  s Keanu Reevesem v titulní roli.

Kino startuje ve 20:30.

Vstup: ZDARMA

Úterý 21.8.

Koncert ´68: Největší hity 60. let

V úterý se na Václavském náměstí odehraje unikátní koncert s novými aranžemi největších hitů 60. let. Martu Kubišovou, Anetu Langerovou, Vojtu Dyka či Matěje Ruperta doprovodí Symfonický orchestr České rozhlasu a návštěvníci se mají opravdu na co těšit.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 22.8.

Letní kino: Hugo a jeho velký objev

Letní kino Výstaviště má na programu rodinný snímek Hugo a jeho velký objev, který vzdává hold průkopníkovy a velikánovi světové kinematografie Georgesi Meliému. V jedné z důležitých rolí září Ben Kingsley.

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: 99 Kč

Čtvrtek 23.8.

City piknik - Nebe a Michal Hrůza

Rádio City si nejen pro své posluchače připravilo zábavný piknik v parku Stromovka. Návštěvníci se tak mohou těšit na výborné pivo a také vystoupení skupiny Nebe a především hitmakera Michala Hrůzy.

Piknik začíná v 16:00, koncert Hrůzy ve 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Pátek 24.8. 

Katarzia na Baráku

 

V Bar/áku na Florenci zahraje a zazpívá talentovaná slovenská zpěvačka Katarzia, která proslula především písní k filmu Piata Loď.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 250 Kč

Yvonne Sanchez Band

Známá polsko-kubánská vokalistka dorazí do klubu Jazz Dock , aby představila svůj sametový hlas a hudbu na pomezí jazzu, soulu a brazilské hudby. V rámci večera jí doprovodí špičky české jazzové scény.

Koncert začíná ve 22 hodin.

Vstup: 250 Kč

Sobota 25.8.

Uniqa Mistrovství ČR v plážovém volejbale družstev

 V areálu Bechklubu Ládví se odehraje nejprestižnější tuzemský týmový turnaj. Fanoušci tohoto krásného sportu se tak mohou těšit na českou špíčku v ženském i mužském podání. 

První zápasy mistrovství startují v 9 hodin ráno, končit se bude v neděli večer finálovými zápasy. 

Vstup: ZDARMA

Festival Okoř 2018

Open-air Festival Okoř je zpátky a letos se máme opravdu na co těšit! V rámci celodenní akce vystoupí takové hvězdy jako jsou Chinaski, Tomáš Klus nebo Michal Hrůza.

Festival začíná ve 12 hodin a probíhat bude do nočních hodin.

Vstup: 520 Kč

Neděle 26.8.

Koncert PKO ke 100. výročí založení Československé republiky

Pražský komorní orchestr si ve spolupráci se Senátem ČR připravil unikátní koncert k výročí 100. od založení Československa. Návštěvníci Valdštejnské zahrady si tak budou moci poslechnout skladby J.W. Mozzarta, Leoše Janáčka či Antonína Dvořáka.

Koncert začíná v 17 hodin.

Vstup: ZDARMA

m.v.