Ringo Starr, Queens of the Stone Age nebo festivaly

Publikováno 18.06.2018
V tomto týdnu nás v Praze čeká především pěkná řádka hudebních i jiných festivalů, opomenout samozřejmě ani nemůžeme samostatné koncerty skutečných hvězd světové hudby. V úterý po dlouhých šesti letech navštíví Kongresové centrum Ringo Starr, zatímco ve středu dorazí americká rocková kapela Queens of the Stone Age. Konec týdne a víkend bude patřit karlínskému festivalu United Islands či Metronome Festivalu v Holešovicích. Jako již tradičně - máme se na to co těšit...

Pondělí 18.6.

Jananas na Vzduchu

V pondělí večer se v Tiskárně na Vzduchu představí mladá kapela Jananas, které se do rotace rádií dostalo především hitem To samo.

Koncert začíná v 19:00.

Vstup: 200 Kč

Úterý 19.6.

Ringo Starr and His All-Star Band

Ringo Starr, žijící legenda a bývalý bubeník kapely Beatles, vystoupí v Kongresovém centru se svou kapelou. Do Prahy se vrací po šesti letech a jeho koncert by měl stát vskutku za to!

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 1590 Kč

Letní kino: Strážci Galaxie vol. 2

Jednu z nejlepších „marvelovek“ má na programu letní kino ve Žlutých lázních. Návštěvníci se tak mohou těšit na „baby Groota“, Starlorda a další zločinecké superhrdiny, kteří opět budou zachraňovat celou Galaxii.

Projekce startuje ve 21:30. Kompletní přehled letních kin naleznete ZDE.

Vstup: 50 Kč

Středa 20.6.

Queens of the Stone Age

Americká rocková kapela, která je držitelem mnoha ocenění včetně řady sošek z Grammy, dorazí po několika letech opět do Prahy a hudební fanoušci se mají na co těšit.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 1050 Kč

Čtvrtek 21.6.

Letní kino Karlovka

Trochu jiné letní kino nabízí Colloredo-Mansfeldský palác v Karlově ulici – pod záštitou Galerie hlavního města mohou diváci shlédnout ty nejúspěšnější snímky z festivalů v Benátkách, Cannes či z Berlína. Ve čtvrtek kino zahajuje svůj provoz švédským snímkem The Square.

Představení začíná ve 21 hodin.

Vstup: 60 Kč

Pátek 22.6.

United Islands of Prague

Již tradiční mezinárodní open-air festival se letos uskuteční na Karlíně, když se na 90 tisících čtverečních metrech představí přes 100 interpretů, mezi headlinery bude patřit například skupina Buty či David Koller.

Festival probíhá od pátečních 16 hodin až do sobotní noci.

Vstup: ZDARMA

Metronome Festival Prague 2018

Třetí ročník tohoto festivalu přitáhne do Prahy řadu zajímavých interpretů z celého světa, mezi kterými vyčnívají především The Chemical Brothers či písničkách Tom Odell.

Festival probíhá od pátečního odpoledne do sobotní noci.

Vstup: od 1190 Kč

Sobota 23.6.

Dětský fesťák

Druhý ročník festivalu pro rodiny s dětmi pořádá ve svém areálu Europark Štěrboholy. Celou akci bude moderovat Iva Bendová a jako interpret vystoupí Adam Mišík či ATMO Music.

„Festiválek“ probíhá od 11 hodin do podvečerních hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 24.6.

Prague Ice Cream Festival™ 2018

Nejchladnější festival horkého víkendu je připraven na neděli ve Výstavišti Holešovice. Kromě široké škály kvalitní zmrzliny nejen od českých výrobců na návštěvníky čeká řada workshopů, soutěží a další doprovodný program.

Zmrzlinové dobrodružství začíná v 10 hodin a probíhá do večerních hodin.

Vstup: 85 Kč

 

m.v.