Rise Against, letní kino nebo Pražská muzejní noc

Publikováno 05.06.2018
S novým týdnem přichází i náš přehled nejzajímavějších událostí. V pondělí vystoupí v Lucerna Music Baru američtí Baroness, zatímco ve středu se pokusí vyprodat do Fórum Karlín rocková skupina Rise Against. Ve středu začne streetový festival Praha žije hudbou 2018 a v sobotu se můžeme těšit na další Pražskou muzejní noc...

Pondělí 4.6.

Baroness / US

Electro-metalová kapela Baroness se po letech vrací opět do Prahy, aby vyprodala Lucerna Music Bar. Tato skupina byla založena v roce 2003 a největšího úspěchu se dočkala o čtyři roky později s prvním albem.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 590 Kč

Úterý 5.6.

Letní kino: Thor: Ragnarok

Letní kino ve Žlutých lázních má na programu jednu z posledních „komiksovek“ od Marvelu – Thor: Ragnarok.

Promítání začíná ve 21:30.

Vstup: 50 Kč

Rise Against

Americká rocková skupina Rise Against navštíví v úterý Fórum Karlín v rámci turné k jejich nové desce Wolves.

Akce, která by neměla chybět v kalendáři žádného fanouška rocku, začíná ve 20 hodin.

Vstup: 990 Kč

Středa 6.6.

V+W Revue - Derniéra

Divadlo ABC má ve středu na programu derniéru velmi úspěšné inscenace, která připomíná 110 let od narození Jiřího Voskovce a Jana Wericha a vy máte poslední možnost revue navštívit.

Představení začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 50 Kč

Čtvrtek 7.6.

Praha žije hudbou 2018

Již třetí ročník festivalu, který zaplní Prahu pouličními hudebníky, proběhne letos od čtvrtka do soboty a těšit se můžete na více než 500 hudebních vystoupení. A street umělce tradičně podpoří i velká jména české hudební scény v čele s Prago Union či Lenkou Dusilovou.

Festival probíhá od 7. do 9. června.

Vstup: ZDARMA

Pátek 8.6.

Legendy 2018

5, ročník automobilové slavnosti se pro tuto sezónu přesunul do většího areálu Výstaviště Holešovice.  Na zájemce zde bude čekat instalacezajímavých veteránů a legendárních aut.

Festival od pátku do neděle.

Vstup: od 300 Kč

Elvis in Concert

Unikátní projekt, který si dává za cíl oživit odkaz legendárního Elvise Presleyho dorazí tento pátek i do libeňské O2 Areny. Velkolepou show, která je složena z velkoplošné projekce skutečných záznamů z koncertů Elvise za doprovodu Českého symfonického orchestrů, bude moderovat dcera Priscilla Presley.

Nezapomenutelný koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: od 1790 Kč

Sobota 9.6.

Pražská muzejní noc 2018

Tradiční událost, při které je vstup do muzeí a galerií zdarma a je umožněn i v nočních hodinách, nás čeká opět druhou červnovou sobotu. Do muzejní noci se letos zapojilo přes 50 institucí a návštěvníci se tak mají opravdu na co těšit.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Letní kino: Pařba ve Vegas

Žluté lázně mají v sobotním programu letní hit a bláznivou komedii Pařba ve Vegas. Vlahý sobotní večer přímo vybízí k návštěvě letního kina, tak proč tak neučinit právě ve Žlutých lazních?

Promítání začíná ve 21:30.

Vstup: 50 Kč

Neděle 10.6.

Letní blešák ve Fabrice

MeetFactory se v neděli změní v bleší trh a vy si tak můžete odnést zajímavé kousky do svého šatníku takřka za hubičku! Připraveno bude i občerstvení.

Továrna se otevírá ve 12 hodin.

Vstup: ZDARMA

 

m.v.