Koncertní Hra o trůny, muzikál Mamma Mia! či italské food trucky

Publikováno 18.05.2018
V dalším květnovém týdnu nás čeká hned několik zajímavých akcí, na své si přijdou především fanoušci hudby a milovníci dobrého jídla. V pondělí v Crossu vystoupí irský písničkář Ciaran Lavery, ve středu nás čeká živý koncert hudby z kultovního seriálu Hra o trůny. V pátek v Holešovicích startuje Italy Street Food Truck Festival, zatímco v Novoměstské radnici se bude pít víno. Hlavním lákadlem víkendu pak může být již legendární muzikál Mamma Mia!

Pondělí 14.5.

Cross Fource & Deep Beat Avantgarde

Cross Club připravil na pondělní večer koncert irského písničkáře Ciarana Laveryho, který se tak poprvé představí českému publiku a to zadarmo!

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Úterý 15.5.

Kurz negativního myšlení

Divadelní adaptaci pozoruhodného norského filmu z roku 2006 má na programu Švandovo divadlo. Diváci se tak mohou seznámit s touto senzací severského filmu 21. století formou kvalitního provedení.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: od 100,-Kč

Středa 16.5.

Hra o trůny – Live Concert Experience

Světově úspěšné představení složené z hudby ze všech sedmi řad televizního seriálu Hra o trůny poprvé dorazí i do České republiky – konkrétně do 02 Areny. Skladatel Ramin Djawadi tak bude dirigovat orchestr, který bude hrát hudby, kterou sám pro potřeby seriálu složil.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 1190,-Kč

Čtvrtek 17.5.

Macbeth – Derniéra

Program Divadla ABC se tento čtvrtek derniérou loučí s dramatem geniálního spisovatele Williama Shakespeara. Představení, které režíruje Pavel Khek, je tedy poslední možností, jak Macbetha v tomto provedení vidět a zároveň možností se rozloučit s herci dlouhým potleskem.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: od 90,-Kč

Pátek 18.5.

Italy Street Food Truck Festival 2018

Výstaviště Holešovice hostí jedinečný festival věnovaný „street food“ ze všech koutů Itálie. Návštěvníci tak mohou ochutnat to, co dostane turista na rohu ulice v Benátkách, Miláně či Turíně.

Festival probíhá od pátku do neděle.

Vstup: ZDARMA

Praha Pije víno

Již 5. ročník festivalu autentických vín proběhne v pátek a sobotu na Novoměstské radnici, kde se bude prezentovat více než 70 vinařů.

Akce probíhá od pátečních 13 hodin do sobotních 19:00.

Vstup: 690,-Kč

Sobota 19.5.

Marpo & TroubleGang – Dead Man Walking

Po koncertech v takřka všech větších halách napříč Českou republikou přišla pro Marpa a jeho TroubleGang meta nejvyšší – pokus o vyprodání libeňské O2 Areny.

Rapová show začíná ve 21 hodin.

Vstup: 690,-Kč

Mamma Mia!

Jedno z 23 představení v obnovené premiéře světově úspěšného muzikálu Mamma Mia! má v programu Kongresové centrum. Diváci se tak mohou těšit na známé hity skupiny ABBA nebo příběh známý ze stejnojmenného filmu.

Muzikál začíná v 15:00.

Vstup: 590,-Kč

Neděle 20.5.

Pivo a Burger Festival - III. ročník

Třetí ročník festivalu věnovaného kvalitním burgerům a svrchně kvašeným pivům proběhne na Karlínském náměstí. Na návštěvníky zde čeká kromě velkého množství dobrot a alkoholických nápojů i bohatý doprovodný program včetně vystoupení kapely Megaphone.

Akce začíná v 11 hodin.

Vstup: ZDARMA

 

m.v.