Hvězdy světové hudby, pivní festivaly či nedělní wrestling

Publikováno 18.05.2018
Nový týden je plný kvalitních akcí, na které se společně můžeme těšit. V úterý vystoupí v O2 Areně Enrique Iglesias, zatímco ve čtvrtek startuje na Letenské pláni Český pivní festival. Na páteční večer se pak chystají další hudební hody - ve Výstavišti Holešovice proběhne Up Music Festival a ve Fóru Karlín vystoupí další světová hvězda - raper G-Eazy. Víkend pak bude patřit především milovníkům sladkostí na Prague Candy Festivalu a fanoušci velkých show si jistě nenechají uniknout nedělní wrestling v O2 Areně.

Pondělí 7.5.

Top Dogs

Reprízu originální komedie Top Dogs má na v pondělním programu Divadlo Rokoko. Tuto původně švýcarskou hru z bizarního prostředí rekvalifikačního kurzu pro propuštěné a vysoce postavené manažery připravil pro Městská divadla pražská režisér Petr Svojtka.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: od 90 Kč

Úterý 8.5.

Enrique Iglesias

Jedna z největších hvězd světové pop music se opět vrací do Prahy, aby vyprodala O2 Arenu! Příznivci mixu španělských hudebních prvků a moderního popu se tak mohou těšit na mnohé známé hity či aktuální skladby, které se objevují v pravidelné rotaci hudebních televizních a rádiových kanálů.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 890 Kč

Středa 9.5.

Tonya Graves – Back in Jazz Dock

Americká zpěvačka Tonya Graves, která se vryla do paměti české hudební scény především spolupráci se skupinou Monkey Business, se po delší době vrací do Jazz Docku, kde představí písně ze své sólové dráhy.

Koncert začíná v 9 hodin večer.

Vstup: 350 Kč

Čtvrtek 10.5.

Český pivní festival 2018

Od 10.5. do 26.5. probíhá na Letenské pláni, poblíž metra Hradčanská, další ročník Českého pivního festivalu, při kterém se budou prezentovat desítky menších pivovarů a k degustaci tak budou dostupné až stovky různých piv a pivních speciálu. Chybět pak samozřejmě nebude kvalitní jídlo a bohatý doprovodný program.

Festival bude zahájen přesně ve 12 hodin a program bude každý den končit s půlnocí.

Vstup: 100 Kč/festivalová vstupenka

Pátek 11.5.

Up Music Festival 2018

Výstaviště Holešovice představí ve svém areálu nové hudební hnutí, které si dává za cíl „posunout již tak bohatou uměleckou kulturu do nových sfér“ a návštěvníci se tak podle lineupu a příslibů pořadatelů mohou těšit na opravdu nezapomenutelnou více jak dvoudenní show!

Festival probíhá od pátečních 22 hodin do nedělních 15 hodin.

Vstup: od 1200 Kč/festivalová vstupenka

G-Eazy – The Beautiful & Damned Tour

Americký rapper Gerald Earl Gillum, známý pod jménem G-Eazy, se v rámci svého evropského turné představí i českým fanouškům ve Fóru Karlín. Tento 29letý rodák z Oaklandu tak bude druhou hvězdou světového formátu, kterou bude možné v Praze na vlastní oči spatřit. Hity jako I Mean It nebo Me and Myself pak pravděpodobně nemusím představovat…

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: od 1190 Kč

Sobota 12.5.

Prague Candy Festival 2018

Unikátní festival pro milovníky sladkých dobrot nejrozmanitějších druhů je připraven na tuto sobotu a neděli v areálu Pragovky. Těšit se tak můžete na zmrzliny, čokolády, makronky, pralinky, muffiny, cupcakes a pravděpodobně na jakoukoliv sladkou laskominu, která se vám vybaví.

Festival začíná v 10 hodin dopoledne a probíhat bude až do nedělních 19 hodin.

Vstup: 350 Kč (v ceně poukázky v hodnotě 200 Kč)

Narozeninový festival Pivovaru Matuška, Krystal Bistra a K mini

 

Jeden z nejkvalitnějších českých pivovarů si na tuto sobotu připravil oslavu narozenin, a to formou festivalu ve spolupráci Krystal Bistrem, v jehož prostorách a okolí se celá událost odehraje. K dostání tak bude více než 10 druhů piv a výběr kvalitního jídla.

Festival probíhá od 12 do 23 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 13.5.

WWE – Live Superstars

Nedělní odpoledne má ve svém kalendáři tučně zapsán bezpochyby každý český fanoušek wrestlingu. Do libeňské O2 Areny totiž dorazí smetánka této sportovní show a diváci tak na vlastní oči uvidí takové hvězdy, jako jsou Kevin Owens, Shinsuke Nakamura, Charlotte Flair či Jinder Mahal.

Akce začíná v 17 hodin.

Vstup: od 790 Kč

 

m.v.