7 tipů kam na čarodějnice

Publikováno 26.04.2018
Opékání špekáčků, hudební vystoupení a pálení čarodějnic na obřích hranicích symbolizující definitivní konec zimy a příchod jara, na to vše se můžete těšit od soboty do pondělí ve všech koutech Prahy, náš přehled vám pomůže s výběrem té nejlepší akce...

Sobota 28.4.

Čarodějnice na Císařské louce

 

Pořadatelé na Císařské louce si připravili bohatý program pro rodiny s dětmi již  tuto neděli. Můžete se tak těšit na předčasné pálení čarodějnic, hudební vystoupení, opékání špekáčků či nejrůznější grilovaná masa a chybět samozřejmě nebude ani pivo či oblíbené limonády.

Akce probíhá od 14:00 do večerních hodin.

Vstup: ZDARMA

Čarodějnice na Chodovské tvrzi

KC Zahrada a Chodovská tvrz připravily na sobotní odpoledne bohatý program pro rodiny s dětmi. K zábavě bude hrát kapela Knokaut, chybět samozřejmě nebudou ani tradiční dobroty včetně pečeného prasete.

Pestrý program probíhá od 15 hodin.

Vstup: ZDARMA

Neděle 29.4.

Tradiční pálení čarodějnic na Bílé hoře

Interaktivní písničkovou show, kreativní dílnu, ve které si děti vyrobí vlastní čarodějnice (jednu na spálení a jednu na památku) i tradiční pálení hranice či opékání buřtíků a zpěv s kytarou slibuje již tradiční událost na Bílé hoře.

Bohatý program určený především rodinám s dětmi začíná v 15 hodin

Vstup: 60 Kč (v ceně výtvarný balíček)

Pondělí 30.4

Čarodějnice 2018 na Vodpočívárně

Oblíbený volnočasový park naplánoval na poslední dubnový den program pro všechny věkové kategorie, při kterém nebudou chybět žádné pochutiny ani velká hranice a řada menších ohníčků.

Areál se otevírá ve 12 hodin, hlavní vantra se podpaluje v 17 hodin.

Vstup: ZDARMA

Čarodějnice na Chvalské tvrzi

Velmi zajímavá je i tradiční hornopočernická událost na Chvalské tvrzi, která je primárně určena pro rodiny s dětmi, ale zábavu si na ní určitě najdou i dospělí. Brzké odpoledne bude patřit především nejrůznějším soutěžím pro děti i dospělé či vystoupení kapely z místní ZUŠ. Okolo šesté hodiny přijdou na program i hlavní hřeby večera – fenomenální Děda Mládek Illegal Band a zpěvačka Ewa Farna. Chybět nebude samozřejmě ani nejrůznější občerstvení.

Akce probíhá od 14 do 22 hodin.

Vstup: 60 Kč

Čarodějnice na Ladronce 2018

Pětimetrovou sochu čarodějnice, soutěže pro děti i dospělé, občerstvení, zpěv čerstvého českého Anděla Davida Stypky či vystoupení kouzelníka Martina Kellmana – to vše slibují nejhojněji navštěvované pražské čarodějnice v parku na Ladronce.

Událost začíná ve 14 hodin a končit by měla okolo deváté hodiny.

Vstup: ZDARMA

Hostivařské čarodějnice na pláži

Hostivařská přehrada ve spolupráci s organizací „Patnáctka kulturní“ a MČ Praha 15 pořádají oslavu Čarodějnic v překrásném exteriéru hostivařské pláže. Pro návštěvníky je kromě ohně připraven i program pro děti i dospělé včetně soutěže o nejhezčí kostým.

Akce začíná ve 14 hodin a končí okolo desáté večer.

Vstup: ZDARMA

Žižkovské čarodějnice

Městská část Praha 3 připravila ve Sportovním a rekreačním areálu Pražačka bohatý program pro rodiny s dětmi. Na plánu je pohádka o Čaroději Řechtoději, pálení vantry, rock´n´rollový koncert s čarodějem či večerní koncert Olgy Lounové.

Žižkovské čarodějnice probíhají od 15:00 do 21:30.

Vstup: ZDARMA

 

m.v.