BURGER SPECIÁL 2018: Vítězové o nejlepší burger

Publikováno 16.04.2018
Jako každým rokem, i letos jsme si dali tu práci, vybrali ty nejzajímavější burgery z celé Prahy a vítěze nechali zvolit vás! Všechny soutěžní restaurace nám věnovaly tři poukázky na 500 Kč a výherce v následujících dnech informujeme, aby si mohli co nejdříve užít svou lahodnou výhru. Do soutěže nám přišlo 5120 sms a po součtu všech hlasů nám vyšla následující TOP trojka. Nechte si chutnat!

1. MÍSTO

HADOG

Sokolovská 379/204, Praha 8
Tel.: +420 728 636 850, www.hadog.cz

Žádné polotovary, žádné mražené suroviny, poctivý burger z vždy čerstvých surovin i bezlepkové pečivo - to je burgrárna Hadog. A aby byl „balíček“ chuťového zážitku úplný, k lahodným burgerům si zde můžete dát pravé US limonády jako Dr. Pepper Cherry Vanilla, Fanta Grape a 7UP cherry. Naším tipem je Hadog burger, který nabízí mleté hovězí maso, domácí malinovou BBQ omáčku, slaninu, nivu, chipsy z hranolek a goudy, červenou cibuli, majonézu, okurka a ledový salát. V Hadogu nabízejí nejen burgery, ale i originální bagety.

2. MÍSTO

PEPE BURGER

Náchodská 703/91, Horní Počernice
Tel.: +420 739 140 014, www.pepeburger.cz

Pepe Burger je mladá rodinná firma zabývající se provozováním bistra v americkém stylu, kde doslova ochutnáte atmosféru slavné Route 66. Základem jsou kvalitní suroviny od místních dodavatelů a domácí produkty (žádné polotovary a předem nakoupené omáčky). Vyzkoušet rozhodně musíte specialitu Big Pepe - 300g šťavnatého grilovaného hovězího v domácí bulce, čedar, ledový salát, cibule a originální okurková omáčka. Novinkou podniku je foodtruck, který bude letos jezdit po vyhlášených festivalech.

3. MÍSTO

URBAN PUB

Chemická 951, Praha 4
Tel.: +420 702 095 411, www.urbanpub.cz

Urban Pub do burgerové soutěže vstupuje s lahůdkou US Burger. Tento kousek jsme vybrali záměrně, protože v Urban Pubu jednoznačně patří mezi nejoblíbenější. Skvělá domácí houska naplněná hrubě mletým hovězím masem, doplněná výborným dipem, lahodnou čerstvou zeleninou a speciální karamelizovanou cibulkou. Burger si můžete vychutnat ve dvou provedeních 150 gramů masa nebo jako luxusní 300 gramový double. Přijďte ho ochutnat do moderní designové restaurace Urban Pub.