Týdenní přehled akcí 16.4. - 22.4.

Publikováno 16.04.2018
S novým týdnem přichází i náš tradiční přehled nezajímavějších akcí! V pondělí vystoupí v libeňské O2 Areně světoznámá kapela Imagine Dragons, zatímco ve středu se do Prahy po 7 letech vrací Gipsy Kings svým koncertem ve Fóru Karlín. Čtvrteční večer stočí naši pozornost směrem k Lucerna Music Baru, kde se představí tuzemská stálice J.A.R. a v pátek bude o váš zájem soutěžit alternativní Blue Man Group a rocková senzace Ritchie Blackmore´s Rainbow. Víkend pak bude patřit poklidnějším programům - ať už to bude muzikál Shrek v holešovické Tipsport Areně či Duškovy Čtyři dohody v Lávce. Máme se opravdu na co těšit...

Pondělí 16.4.

Imagine Dragons

 

Americká rocková kapela Imagine Dragons, která se v poslední době vryla do paměti posluchačů světovým hitem Thunder, zavítá v rámci evropského turné i do pražské O2 Areny. Příznivci moderního pop-rocku s prvky elektronické hudby se tak mohou těšit na jednu z nejúspěšnějších kapel současnosti!

Jeden z nejočekávanějších koncertů roku 2018 začíná ve 20 hodin.

Vstup: od 1090 Kč

The Best of UGC

Divadlo Royal má na pondělí večer připravenou vystoupení komiků ze známého uskupení Underground Comedy, které tentokrát předvede ty nejlepší scénky z nedávné minulosti za doprovodu živé jazzové hudby.

Večer plný smíchu začíná ve 20 hodin.

Vstup: 350 Kč

Úterý 17.4.

Ztracená čest Kateřiny Blumové

Adaptaci světoznámého románu Heinricha Bölla Ztracená čest Kateřiny Blumové z roku 1974 můžete navštívit v úterý večer ve Švandově Divadle.  Tento příběh, který vypráví o mediální a následné policejní štvanici, získal v posledních letech na aktuálnosti díky velkému množství dezinformací, které se šíří především díky novým médiím. Režie a adaptace se ujal David Šiktanc a v hlavní roli září Marie Štípková, diváci se tak mohou seznámit s touto literární klasikou formou svěžího divadelního představení.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: 200 Kč

Středa 18.4.

Gipsy Kings a Chico

Fórum Karlín ve středu večer roztančí proslulá francouzská skupina Gipsy Kings, která má na svědomí mimo jiné světový hit Bamboleo. Posluchači se tak mohou těšit na nejznámější i nové písně.

Koncert začíná ve 20 hodin

Vstup: 1150 Kč

Čtvrtek 19.4.

J.A.R.

Stálice české hudební scény - J.A.R. - zavítá v rámci turné k nové desce Eskalace dobra i do Lucerna Music Baru. Posluchači si tak poslechnou nejen známé hity, ale především 11 skladeb z nové desky včetně tajných bonusů.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 390 Kč

Pátek 20.4.

Blue Man Group

Zábavné vystoupení Blue Man Group, jemuž vévodí trojice modrých bubeníků s alternativními instrumenty, si na úterní večer připravilo pražské Kongresové centrum. Diváci se tak mohou těšit na netradiční show, která ohromuje lidi po celém světě.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 910 Kč

Ritchie Blackmore´s Rainbow

Legendární anglický kytarista Ritchie Blackmore, jeden ze zakládajících členů Deep Purple, dorazí do O2 Areny se svým obnoveným projektem Rainbow. Příznivci rocku se tak mohou těšit na jednu z ikon tohoto žánru!

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 790 Kč

Sobota 21.4.

Shrek The Musical

 

Holešovická Tipsport Arena uvede v sobotu odpoledne českou premiéru úspěšného muzikálu Shrek. Rodiny s dětmi a fanoušci fenoménu zeleného zlobra mají možnost spatřit známý příběh z prvního dílu filmu, který je doplněn řadou písní a tanečních kreací.

Muzikálové představení začíná ve 14 hodin.

Vstup: 690 Kč

Těžkej Pokondr LIVE: Misch Masch Praha

 

Sobotní večer v Music Clubu Misch Masch bude patřit příznivcům českého dua Těžkej Pokondr, kteří roztančí pódium osvědčenými skladbami jako je Rakeťák nebo Korále, sandále.

Vystoupení začíná ve 21 hodin.

Vstup: 250 Kč

Neděle 22.4.

Jaroslav Dušek – Čtyři dohody

 

Jaroslav Dušek v neděli zamíří do Klubu Lávka se svým vystoupením Čtyři dohody, které je volně inspirovaná knihou Dona Miguela Ruize. Dušek v něm zábavnou formou představí stěžejní body tohoto díla.

Vystoupení začíná v 19 hodin.

Vstup: 330 Kč

 

m.v.