Týdenní přehled akcí 5.3. - 11.3.

Publikováno 06.03.2018
Týden se s týdnem sešel a s tím novým přichází i náš tradiční přehled událostí. Na své si tradičně přijdou příznivci dobré hudby, divadla ale i jídla a pití! Za vrchol týdne pak můžeme označit páteční koncert skotské kapely Franz Ferdinand či nedělní romantické vystoupení moskevského baletu v Kongresovém centru...

 

Pondělí 5.3.

 

Týden tataráků

Restaurace Zenklovka si pro Vás po dobu celého týdne připravila speciální nabídku jejich vyhlášených tatarských bifteků. Ochutnat tak můžete „tatarák“ ze zauzeného lososa či hovězí svíčkové.

Vstup: ZDARMA

 

Underground Comedy Night Show

Rock Café Prague přivítá v pondělí večer vybranou partičku z Underground Comedy, známou též z obrazovek televizní stanice Comedy Central. Diváci se tak mohou těšit na smršť nových gegů, vtipných historek a scének v čele s Milošem Čermákem či Tigranem Hovakimyanem.

Akce plná komedie začíná v 19 hodin.

Vstup: 180,-Kč

 

Úterý 6.3.

 

Pekař

Do Lucerna Music Baru v rámci „Dvě duše Tour“ dorazí známý český zpěvák a skladatel Petr Štolba, vystupující pod pseudonymem Pekař. Na svém koncertě v Praze představí hity ze své nové desky včetně titulního songu „Dvě duše.“ Posluchači se pak mohou samozřejmě těšit i na skladby z předchozí desky.

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 275,-Kč

 

Středa 7.3.

 

Macbeth

Divadlo ABC si na středu připravilo reprízu úspěšné divadelní inscenace klasiky světového dramatu od Williama Shakespeara v režii Pavla Kheka. V hlavních rolích září Pavel Juřica či Aleš Bilík, titulní roli Macbetha výborně představuje Milan Kačmařík.

Představení začíná v 19 hodin a trvat by mělo přibližně dvě a půl hodiny. 

Vstup: 90,-Kč

 

MARPO & Troublegang

Do Lucerna Music Baru zavítá v rámci turné ke své nové desce raper Marpo se svým Troublegangem. Na koncertu by tak měli zaznít nejznámější hity z desek minulých a představení nejnovějšího alba. Po skončení živého vystoupení je v plánu „Party by TroubleGang“ při které celý klub roztančí vybraní DJ´s.

Našlápnutý večírek, který slibuje zábavu až do nočních hodin začíná ve 21 hodin.

Vstup: 250,-Kč

 

Čtvrtek 8.3.

 

Kelly Family

Ikonická kapela „The Kelly Family“ dorazí do libeňské O2 Areny v rámci turné ke své nové desce „We Got Love.“ Toto netradiční uskupení bylo založeno v roce 1981 Barbarou A. Kellyovou a jejím manželem Danielem J. Kellym a jejími členy byly (a jsou) po celou dobu existence jen rodinní členové. Po úmrtí Barbary v roce 1984 se hlavní ženské role ujala dcera Kathy. Největší slávy se „The Kelly Family“ dočkalo v roce 1994, kdy jejich písně zaujímaly první místa v hitparádách napříč celou Evropou.  V roce 2017 kapela oznámila svůj návrat a posluchači se tak mohou těšit i na jejich návrat do České republiky!

Koncert začíná ve 20 hodin a končit by měl okolo jedenácté hodiny.

Vstup: 990,-Kč

 

Pátek 9.3.

 

Franz Ferdinand


Ve Fóru Karlín se v pátek představí slavná skotská indie-rocková kapela Franz Ferdinand. Toto uskupení se zformovalo v roce 2002 a prvního výraznějšího úspěchu se dočkalo o dva roky později, kdy jejich skladba „Take Me Out“ okupovala první příčky evropských hitparád. Kapela získala také několik nominací na Grammy a vyhrála například dvě sošky z prestižních cen Brit Awards. Posluchači se mohou těšit na známé hity i písně z nejnovější desky.

Koncert začíná ve 20 hodin a měl by končit před půlnocí.

Vstup: 990,-Kč

 

Sobota 10.3.

 

Food Truck Show Prague 2018 - AKCE BYLA ZRUŠENA

Již počtvrté se v Praze, tentokrát na Smíchově, představí nepřeberné množství Food Trucků, plných tradičních i netradičních dobrot z domova a zahraničí.

Akce začíná v 10 hodin a probíhat by měla až do večerních hodin-.

Vstup: ZDARMA

 

 

Pražský výběr Symphony

Legendární kapela Pražský výběr vystoupí - po svém fenomenálním úspěchu v O2 Aréně - i ve Fóru Karlín a jako doprovod si sebou vzala sólisty z českého symfonického orchestru. Posluchači se tak mohou těšit na staré hity v netradičním aranžmá.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 650,-Kč

 

Neděle 11.3.

 

Moscow City Ballet – Romeo a Julie

Kongresové centrum v Praze si na nedělní večer připravilo vystoupení jednoho z nejslavnějších baletů světa. Umělci z moskevského městského baletu tak představí své nastudování klasiky od Williama Shakespeara – Romeo a Julie. Na diváky čeká nepřeberné množství krásných baletních scén i romantický příběh o lásce, kterou nepřekoná ani smrt.

Vystoupení začíná v 18 hodin.

Vstup: 590,-Kč

 

m.v.