Články

Seznam článků

(strana 1/36)><
Publikováno 28.07.2020 Mariánky jsou super! Mariánské Lázně překvapí. Můžete zde odpočívat, relaxovat, léčit se. Můžete jezdit na kole, běhat, koupat se, chodit po upravených trasách nebo poznat divokou přírodu kamenitých cest. Zkoumat vývěry minerálních pramenů, vzácné rostliny a minerály. Poznávat památky, historii, architekturu. Hrát golf nebo jezdit na koni.
Publikováno 25.07.2020 Žijeme aktivně! Jak na cvičení a kam vyrazit (nejen) k vodě... Jeden by čekal, že v karanténě Češi vezmou ve velkém útokem zásoby alkoholu v nákupních centrech a prožerou se již před létem k podzimní formě. Opak se ale stal pravdou. Nucená dovolená přiměla většinu z nás vytáhnout paty z domu a věnovat se cvičení. Byla to potřebná očista duše.
Publikováno 22.07.2020 Pivovar Velké Popovice Pivovar Velké Popovice patří k nejkrásnějším u nás a rozhodně stojí za to jej navštívit. Nachází se jen 15 kilometrů východně od Prahy, takže ideální pro jednodenní výlet ať už na kole, autem nebo dokonce vláčkem.
Publikováno 15.07.2020 Vinařství Petr Novotný: Vína plná tónů Toto malebné malé vinařství bylo založeno v Čejkovicích, ve třetí největší vinařské obci v České republice, v roce 2008 Petrem Novotným, muzikantem a milovníkem vína. Proto v tomto vinařství používají slogan „vína plná tónů.“ Protože zastávají názor, že ke skleničce dobrého vína patří pěkná písnička a samozřejmě to platí i naopak. Vinařství Petra Novotného navazuje na letité zkušenosti svých předků při pěstování vinohradu a výrobě vína.
Publikováno 10.07.2020 Mirai Navrátil: Chci zpívat na olympiádě v Tokiu Mirai znamená v japonštině budoucnost a stejnojmenná kapela, která vznikla v roce 2014, ji jistě má. Ve sbírce už má ocenění z ankety Český slavík i Cenu Anděl. Její největší hit Když nemůžeš, tak přidej se stal ústřední písní nejúspěšnější české komedie loňského roku Ženy v běhu. A to měl, jak přiznává frontman kapely Mirai Navrátil (27), skončit v koši. Song Dej si roušku zase zazněl během chviličky snad ve všech okresních rozhlasech. A nyní za sebou mají Mirai největší koncerty pro auta!
Publikováno 05.07.2020 Hvězdné léto pod žižkovskou věží V malebném prostředí Mahlerových sadů na Praze tři se opět odehrává skvělé divadlo a muzika na druhém ročníku festivalu Hvězdné léto pod žižkovskou věží. Akce trvá od 1. července do 2. září. Na jevišti letní scény se opět prostřídá celá řada atraktivních hereckých jmen.
Publikováno 17.06.2020 V týmu se to lépe (vy)blbne Asi nikoho nepřekvapí, že každý pracuje o to lépe, o co příjemněji se cítí v prostředí, kde musí každý den vydělávat na chleba. A nedílnou součástí takové pohody jsou i firemní akce, které utužují kolektiv.
Publikováno 12.06.2020 Its a new day! Společnost NEW DAY s.r.o. se od roku 2000 specializuje na organizování eventů, team buildingů, firemních akcí, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Výjimečnost agentury spočívá v pro-klientském přístupu a autentičnosti produkce.
Publikováno 27.05.2020 Z Prahy vlakem Arrivy po krásách Čech Nechte jednou auto doma a užijte si výhled z pohodlí vlaku.
Publikováno 20.05.2020 Tipy na výlety aneb Jak naložit s volným časem (a hlavně pohybem) Čas v karanténě nám pomalu končí, tak vám dáme pár tipů, kam se vydat... když už konečně zase můžeme.
Publikováno 17.05.2020 Tankodrom Milovice - neopakovatelné dobrodružství kousek od Prahy Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.
Publikováno 06.05.2020 Cukrárna Alchymista: Lahodný kousek na Letné Na Letné najdete spoustu kaváren a cukráren, ale jen jedna se může pochlubit tak specifickou atmosférou. V Cukrárně Alchymista na návštěvníky čeká kouzelný interiér, řada fantastických dortů, lahodná káva, květinový porcelán a sympatická vedoucí Patricie Ebelová, která se svým mužem Petrem Holatou vede cukrárnu, a je ráda i v pozici obsluhy, když neúnavně pobíhá po place. Byl to i případ dne, kdy jsme do podniku zavítali my.
Publikováno 05.05.2020 Největší rodinná výstava o kosmonautice Cosmos Discovery otevírá již 11. května Největší dobrodružství lidstva na světové výstavě Cosmos Discovery. Užijte si zábavu s celou rodinou na výstavě v Praze Holešovicích. NASA. Vesmír. Raketoplány. Kosmonautika. Interaktivní výstava.
Publikováno 04.05.2020 Jiří hájek: Ovocná legenda ze Světozoru V pasáži ve Vodičkově ulici si to už Pražané bez Ovocného Světozoru neumí ani představit. Zakladatel podniku Jiří Hájek původně začínal v malém obchodě s mraženým zbožím, ale netrvalo dlouho a začal budovat projekt, který za komunismu neměl obdoby.
Publikováno 03.05.2020 Czechoslovakia moto: Fichtl jako láska, která nerezaví Když si parta nadšenců v roce 2018 usmyslela, že Jawami Pionýr budou dělat lidem radost ve speciální půjčovně, nikdo je nejspíš nebral moc vážně. Dnes se mohou chlubit dobovou dílnou, která je plná veteránů. O Czechoslovakia Moto jsme si povídali s jejím zakladatelem Janem Dostálem.
Publikováno 26.03.2020 Gastronomické zařízení bijí na poplach! Po rozhodnutí vlády uzavřít restaurace, bary, kavárny se ze dne na den ocitlo bez příjmu bezmála více než 22 000 pohostinských zařízení.  Asi není třeba příliš vysvětlovat jak náročné a náchylné toto odvětví je. Provozovatelé pracují s relativně velkými obraty, ale většina obratu padne na nájem, mzdy, suroviny, energie atd.
Publikováno 24.03.2020 Jaké živé koncerty a divadelní představení si užijete z pohodlí domova? Karanténa pokračuje, ale živých koncertů dostupných online je na tento týden přichystáno tolik, že nuda nikomu hrozit nemůže. Pevně věříme, že se vše brzo změní a naše oblíbené zpěváky a herce podpoříme naživo. Nyní si vychutnejte pár zajímavých tipů z pohodlí domova.
Publikováno 17.03.2020 Máte hlad? Objednejte si jídlo domů. Podpořte své oblíbené restaurace! Podpořte své oblíbené restaurace a gastronomii, objednávejte si jídlo domů.
Publikováno 10.03.2020 Josef Maršálek: “Život není o pekáči buchet” Svými sladkými výrobky okouzlil samotnou britskou královnu Alžbětu II. Pracoval bezmála osm let pro nejluxusnější obchodní dům na světě, londýnský Harrods, který denně navštěvuje až 300 tisíc lidí. Momentálně špičkový cukrář, Josef Maršálek (35), účinkuje jako porotce v show Peče celá země, tedy ve světově oblíbené soutěži, která letos poprvé dorazila i k nám. Jaké zákusky má královská rodina oblíbené? Kolik by měl stát poctivý větrník a jak se kluk z ulice dostal mezi elitu?
Publikováno 09.03.2020 TOP BURGER 2020 - Nestárnoucí klasika v housce aneb Vyberte s námi nejlepšího z nejlepších Ani letos vás o náš nejoblíbenější (nebo minimálně nejlahodnější) speciál nemůžeme připravit.
(strana 1/36)><