Těšit se můžete na výběrové sekáče, české značky, designérskou zónu, beauty zonu...
Další ročník Májového MINI LAVRS Marketu je tady! Těšit se můžete na výběrové sekáče, české značky, designérskou zónu, beauty zonu, tetování, hudbu, skvělé drinky, venkovní grilování, rozkvetlou třešeň, kde se můžete políbit, aby jste nám neuschli, skvělou atmosféru a náš úžasný tým Lavrsek. Událost probíhá ve Vnitroblocku od 11:00 do 20:00 a vstup je ZDARMA! Těšíme se na vás!
Tato jedinečná show, spojující společenský tanec a divadelní umění, vznikla pod vedením tanečnice Kataríny Jakeš, známé nejen ze slovenské verze Let's Dance, ale také z českého StarDance. Po
velkém úspěchu na Slovensku přinášíme tuto výjimečnou podívanou i českému publiku.
Jeden z nejuznávanějších violoncellistů současnosti, Hauser, se vrací do Česka se svým sólovým koncertem The Rebel is Back. Chorvatský rodák, známý nejen svou precizní hrou, ale i charismatem, vystoupí 11. prosince 2025 v pražské O2 areně.
Společnost LEGO přináší na Petřín jedinečnou instalaci – oblouk z třešňových květů LEGO®. Návštěvníci se tak 1. května budou moci vyfotit v romantické atmosféře tradičního svátku lásky.
Holešovická tržnice je jako živý organismus, který dýchá s Prahou už více než století. Místo, kde se setkává syrová minulost s pulzující současností. Bývalá jatka, burza zvířat i zeleninový ráj – dnes scéna pro kulturu, jídlo a komunitu letos slaví 130 let od svého založení. Od 24. dubna do 14. května se zde odehraje série akcí, které svým osobitým způsobem propojí to nejzajímavější z minulosti a přítomnosti. Čekají vás zážitky, které vás překvapí, potěší a inspirují. Čas gastro performance BEEF, vůně starých receptů i futuristických chutí. Čas otevřené pop up kavárny s čítárnou a autentickým menu. Čas koncertů, které rozehrají Halu 17, i výstavy, která vás vezme na cestu časem až na samotný vrchol vodárenské věže.
Britský producent a zpěvák Harvey Causon, jeden z nejzajímavějších hlasů současné britské elektro-nické scény, přijíždí 25. dubna poprvé do Prahy představit své debutové album Square Breath. Večer otevře domácí audiovizuální projekt Bariel AV, který nedávno vydal album Život je jeden z nejtěžších. Oba umělce spojuje cit pro atmosféru, touha po hudebním experimentu a hluboce osobní přístup k tvorbě.
V sobotu 12. dubna uplyne rok od narození Gaiy. Jméno teprve druhému mláděti gorily nížinné v pavilonu Rezervace Dja loni vybrala a udělila světoznámá primatoložka a ochránkyně přírody Jane Goodall. Gaia je ve svém necelém roce houževnatým mládětem, které si nejčastěji hraje se svou o čtvrt roku starší sestrou Mobi. Oslavy v Rezervaci Dja začnou v sobotu v 10 hodin, přičemž dárek dostane Gaia v 15 hodin.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.