24. dubna 2025, svátek má Jiří

Jedu v medu

Místo:
Národní zemědělské muzeum Praha
Datum:
24.5.2025 10:00
Cena:
?
Web:
Prožijte nejsladší den, jaký jsme pro vás v NZM přichystali. Čeká vás bohatý program zaměřený na všechno kolem včel a včelích produktů.
Chcete se dozvědět něco zajímavého o včelách a vyzkoušet si, co všechno musí včelař umět a znát? Nabídneme vám ukázky živých včel a práce včelařů, výtvarné dílny, promítání, besedy s odborníky i medové kurzy vaření. Chybět nebude ani tradiční medový trh s včelařskými produkty.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Světově proslulý violoncellový virtuos Hauser míří opět do Prahy. Vystoupí v O2 areně

Jeden z nejuznávanějších violoncellistů současnosti, Hauser, se vrací do Česka se svým sólovým koncertem The Rebel is Back. Chorvatský rodák, známý nejen svou precizní hrou, ale i charismatem, vystoupí 11. prosince 2025 v pražské O2 areně.

Společnost LEGO zve na romantický Petřín: Vyfoťte se pod obloukem z třešňových květů LEGO®!

Společnost LEGO přináší na Petřín jedinečnou instalaci – oblouk z třešňových květů LEGO®. Návštěvníci se tak 1. května budou moci vyfotit v romantické atmosféře tradičního svátku lásky.

Krtkův svět – den plný zábavy, dobrodružství a rodinné pohody

Hledáte místo, kde si děti užijí spoustu zábavy, dobrodružství a her, zatímco si dospělí mohou v klidu odpočinout u šálku kvalitní kávy? Rodinný park Krtkův svět je ideálním cílem pro víkendový výlet, oslavu narozenin i každodenní dobrodružství s celou rodinou. Ať už je léto, zima, prší nebo svítí slunce – v Krtkově světě je vždy co objevovat.

Pop up kavárna, gastro extravagance, přednášky i znovuotevřená vodárenská věž. Oslavy Holešovické tržnice startují již příští týden a návštěvníky čeká bohatý program

Holešovická tržnice je jako živý organismus, který dýchá s Prahou už více než století. Místo, kde se setkává syrová minulost s pulzující současností. Bývalá jatka, burza zvířat i zeleninový ráj – dnes scéna pro kulturu, jídlo a komunitu letos slaví 130 let od svého založení. Od 24. dubna do 14. května se zde odehraje série akcí, které svým osobitým způsobem propojí to nejzajímavější z minulosti a přítomnosti. Čekají vás zážitky, které vás překvapí, potěší a inspirují. Čas gastro performance BEEF, vůně starých receptů i futuristických chutí. Čas otevřené pop up kavárny s čítárnou a autentickým menu. Čas koncertů, které rozehrají Halu 17, i výstavy, která vás vezme na cestu časem až na samotný vrchol vodárenské věže.

Prague Bike Fest odhaluje další novinky pro třetí ročník cyklistického svátku Na Výstavišti

V rámci sobotního Freestyle BMX závodu SAZKA PBF GRAND BMX 2025 se utkají nejlepší jezdci ČR na dvojité rampě s funboxem o prize money 30 000 Kč. Těšte se na ohromující výkony! A pozor, chybět nebude ani tombola s kolem za 100 000 Kč!

Britský producent Harvey Causon představí v Praze debutové album

Britský producent a zpěvák Harvey Causon, jeden z nejzajímavějších hlasů současné britské elektro-nické scény, přijíždí 25. dubna poprvé do Prahy představit své debutové album Square Breath. Večer otevře domácí audiovizuální projekt Bariel AV, který nedávno vydal album Život je jeden z nejtěžších. Oba umělce spojuje cit pro atmosféru, touha po hudebním experimentu a hluboce osobní přístup k tvorbě.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.