Články

Seznam článků

(strana 2/26)><
Publikováno 01.10.2016 Záležitost: Žižkovský klenot, o kterém se neví Žižkov je gastronomicky velmi rozmanité místo, kde si na své skutečně přijde každý. Myslíte, že už jste všechny zajímavé tamní podniky prošli? Zaručuji vám, že v Záležitosti jste s největší pravděpodobností nebyli. Nejde o to, že by se o restauraci vyloženě nevědělo. Jen je snadné ji přehlédnout.
Publikováno 20.09.2016 Domyno Burger, ten chutná! S největší pravděpodobností byste jej tam nehledali. Domyno Burger Bar je totiž ukrytý ve sportovním areálu společnosti Domyno, jejíž podnikatelský záběr je skutečně velmi široký. Mimo přípravy burgerů se v Domynu věnují především sportovcům a profesionálním tréninkům. Zajít si můžete ale i na lekci jógy, thajskou masáž nebo například do sauny. Domyno Burger Bar se stal, již podruhé, vítězem v naší soutěži o Nejlepší burger a tak nás zajímalo, co je klíčem k úspěchu tohoto podniku. Redaktor Tomáš Chvála se vydal za marketingovým manažerem společnosti, Michalem Trčkou, který nám některá tajemství poodhalil.
Publikováno 09.08.2016 Tipy na výlety - Čas se vyvětrat
Publikováno 27.07.2016 Filip Töpfer: Čím čerstvější, tím lepší Filip Töpfer studoval filosofickou fakultu, pak ho ale pohltila gastronomie. Nyní je spolumajitelem restaurace Hostinec u Kalicha a také největším dodavatelem husích jater v Česku. Své práci obětoval veškerý svůj volný čas. A to doslova. Kromě jednoho týdne v létě a jednoho v zimě pracuje každý den v roce. Denně vyřizuje okolo osmdesáti telefonů a padesáti e-mailů. Ale i přesto by se klidně do podnikání s husími játry pustil znovu. Rozhovor s ním udělala Denisa Jeřábková.
Publikováno 25.07.2016 Desperados High Jump letos posedmnácté v lomu v Hřiměždicích Obří skluzavka, letec Šonka, Kazma, koncerty a BMX Show. To je jen část celkového doprovodného programu Desperados Highjump
Publikováno 19.07.2016 Léto a zábava v plném proudu Věřte, že i u nás se dá čas trávit neuvěřitelným způsobem.Co vše se dá podniknout s pohodlí vašeho domova? V následujících řádkách pro Vás máme několik typů na aktivity nebo události, které jsou nevšední a určitě stojí za to se jich zúčastnit.
Publikováno 11.07.2016 Vyhlášení soutěže: TOP BURGER 2016
Publikováno 19.06.2016 9 zajímavostí o zapomenutých Marvelovkách Filmový vesmír Marvelu se v poslední dekádě hodně rozrostl a momentálně si v kinech můžete užít týmovku Captain America: Občanská válka, v níž se hrdinové trochu netradičně staví proti sobě. Marvel ale svého času vypadal jinak. A my si dnes připomeneme jak.
Publikováno 16.06.2016 Novej telefon a k tomu lístky na Colours of Ostrava!
Publikováno 10.06.2016 Be friendly: Výjimečný podnik, v němž si všichni tykají! Karlín je sám o sobě prostředím s velmi příjemnou atmosférou. Dřívější stará, zejména dělnická a romská čtvrt Prahy, se po povodních z roku 2002 začala proměňovat v novou luxusní oblast a právě v okolí stanice metra a tramvajové zastávky Křížíkova vzniká nejmalebnější část Karlína. Jakoby se majitel podniku Be friendly inspiroval modernizací zdejší lokality a rozhodl se vytvořit něco, s čím se jednoduše jen tak nepotkáme.
Publikováno 01.06.2016 Miroslav Kalina: Nenechám ze sebe dělat vola Milovníci dobrého jídla ho znají už několik let, ale do povědomí široké veřejnosti se dostal až jako porotce televizní kulinářské soutěže MasterChef. Pracoval jako šéfkuchař v předních českých restauracích, absolvoval celou řadu zahraničních stáží a nyní dává tvář pokrmům v restauraci Kalina. Tvrdí, že krize už skončila a nemá rád, když z něho někdo dělá "vola". Miroslava Kalinu pro Pragmoon vyzpovídala Denisa Jeřábková.
Publikováno 24.05.2016 BURGER SPECIÁL 2016: Kam na nejlepší burgery v Praze Určitě si vzpomenete na scénu z prvního Iron Mana, kdy chce Tony Stark po osvobození zajetí "jen" hamburger. Je to první věc, co ho napadne. Tenhle nenápadný moment má základ ve skutečném životě Roberta Downeyho Jr.. V roce 2003 platil oblíbený herec za bouřliváka a byl drogově závislý. Když se jednoho dne hladový zakousl do burgeru a byla to díky užívání drog ta nejnechutnější věc, co kdy jedl, věděl, že musí přehodnotit svůj život. Drog se vzdal a dnes si zase vesele užívá burgerů.
Publikováno 20.04.2016 12 úžasných debilit, co si můžete pořídit do kuchyně Kuchyně má určitý řád. Maminky nás učili, že je to místo, kde se vaří. ?Žádné blbnutí?. Jenže co by to bylo za život, kdyby člověk neměl trochu hravou povahu. Dvakrát tolik, když jde dnes sehnat na netu prakticky cokoli.
Publikováno 01.04.2016 Jarní tipy na aktivity Jaro je tady!. To nejlepší období, kdy se venku okolo nás všechno probouzí do nového začátku a s novou silou můžeme vyrazit ven. Pokud chcete vidět něco zajímavého nebo se jen seznámit s přírodou, určitě si vyberete z našich tipů.
Publikováno 30.03.2016 Placebo - neváhejte a vkročte dovnitř. Nebudete litovat Užít si skvělý večer za příznivé ceny v centru Prahy? Nedaleko dopravního uzlu I. P. Pavlova jsme objevili místo, kde se budete cítit jako doma a zároveň si vychutnáte lahodný koktejl dle vlastního výběru, aniž by vaše peněženka utrpěla vážnější újmu. Stačí pár metrů pěší chůze do Mikovcovy ulice, kde spatříte podnik s názvem Placebo. Neváhejte a vkročte dovnitř. Nebudete litovat.
Publikováno 18.03.2016 Monika Leová: Chtěla bych být mladší maminka Tuto krásku s vietnamskými kořeny zkrátka nepřéhlédnete. I přesto, že se Česká Miss Earth 2013 Monika Leová pravidelně objevuje na obrazovkách TV Prima, věrně si drží status studentky i několikaleté partnerky Martina Košína. S ním strávila letošní Vánoce u protinožců, kde se uskutečnily i vytoužené zásnuby. O tom, jak to celé proběhlo, si sympatická Monika povídala s Šárkou Pekovou.
Publikováno 23.02.2016 Tipy na nejlepší akce v březnu
Publikováno 16.02.2016 Tipy na nejlepší jazzové a bluesové kluby!
Publikováno 01.02.2016 Aloha - prostě havaj Praha je úžasná metropole. Má historii, kulturu, nespočet míst, které dýchají atmosférou a silné genium loci. Tak silné, že je občas obtížně "v Praze z Prahy utéct". Zkrátka na každém rohu člověk cítí, v jakém je městě. Neplatí to ale bez vyjímek. Jednu takovu najdete pár minut pěší chůze od Staroměstské náměstí. Jmenuje se Aloha Music Club & Cocktail Bar a v betonové džungli jde o kousek exotického ráje.
Publikováno 31.01.2016 Pavel Papazov: Charleston se netváří, že by chtěl být nejlevnější Možná jste jeho jméno nikdy neslyšeli. Pokud ale holdujete gastronomii, jen těžko jste se mohli vyhnout některému z podniků, které vlastní na Karlíně. Pavel Papazov je hrdým majitelem restaurací U Mrtvýho ptáka, U saní, U přístavu a Charleston. Poslední jmenované místo loni oslavilo kulatých 20 let.
(strana 2/26)><