Články

Seznam článků

(strana 2/28)><
Publikováno 01.03.2018 MoOn:Sherry slaví 3. výročí Pravidelná párty v režii Vychytane.cz DJs Crew se přehoupla do čtvrtého roku svého fungování a její oslavy budou tentokráte opravdu velkolepé. Jistě tomu přispívá i fakt, že 16. té vydání MoOn:Sherry je zároveň i jedinou afterparty po koncertě francouzské formace Chinese Man, který proběhne v hlavním sále paláce Akropolis.  
Publikováno 28.02.2018 Oběd v Mlsné Kavce Dnes jsme navštívili restauraci Mlsná Kavka, která je vyhlášená tím, že vaří vegetariánské pokrmy, a dokonce dokáže zaujmout strávníky, kteří běžně vegetariánské stravě neholdují.
Publikováno 27.02.2018 Týdenní přehled akcí 26.2. - 4.3. S posledními dny mrazivého února a začátkem března přichází i náš přehled událostí v Praze. Na své si tentokrát přijdou především příznivci hudby - čeká nás velká řada kvalitních koncertů, nechybí však ani divadelní představení či sportovní událost. Vrcholem týdne pak bude sobotní vystoupení Rag‘n‘Bone Mana ve Fóru Karlín...
Publikováno 22.02.2018 ITALSKÁ RESTAURACE RUSTICA Hledáte vhodné místo pro schůzku s kamarádkou, pro oslavu s přáteli a nebo pro firemní večírek? Pokud ano, tak přesně pro Vás je náš aktuální gastronomický tip, který může sloužit třeba i jako inspirace na příjemně strávený páteční večer.
Publikováno 21.02.2018 Týdenní přehled akcí 19.2. - 25.2. S novým týdnem přichází i náš tradiční přehled událostí. Na své si tentokrát přijdou především fanoušci dobrých filmů, komedie či hudby. Rock Café ve čtvrtek přivítá úspěšnou kapelu Sto zvířat, páteční večer na Kampě potěší příznivce swingu, zatímco Bio Oko láká na kompletní trilogii Pán prstenů. Víkendu pak vévodí otevírací dny Matějské pouti…
Publikováno 15.02.2018 3 klíče k úspěšné proměně V rámci Železné koule už nějaký ten pátek děláme transformační program Amazing 12. Jde o 12 týdnů, kdy se jednotlivým studentům staráme o individualizovaný tréninkový program, stravování a taky jim dáváme (téměř) non-stop podporu online.
Publikováno 12.02.2018 Nevíte co na Valentýna? My ano! Valentýn nám klepe na dveře a s ním i večer nabitý akcemi po celé Praze. Možností je opravdu hodně - romantický film v Divadle Royal, Valentýnská plavba po Vltavě se slavnostní večeří, improvizační komediální večer v Jazz Clubu Reduta nebo degustační menu s programem v Hard Rock Café! Pro romantiky se slabostí pro krásnou přírodu je přichystán Valentýn na Šeberáku nebo procházka po Botanické zahradě s ochutnávkou vín...
Publikováno 12.02.2018 Týdenní přehled akcí 12.2.-18.2. Další zimní týden je za námi a s tím nastupujícím je tu i náš přehled nejzajímavějších akcí v Praze. Na své si přijdou příznivci kvalitního divadla, kinematografie, sportu i hudby. Vrcholem týdne pak budou víkendové koncerty německé skupiny Stolen Dance či britských The Dire Straits Experience…
Publikováno 06.02.2018 Kniha měsíce: Losos v kaluži Své věrné měla dávno předtím, než o první knize začala uvažovat. Zkušená novinářka Markéta Lukášková, která si čtenáře získala osobitým smyslem pro humor, jímž baví tisíce fanoušků na svém Facebookovém profilu, přichází s knižním debutem Losos v kaluži. O knize si s Markétou podíval Tomáš Chvála.
Publikováno 05.02.2018 Týdenní přehled akcí 5.2. - 11.2. Ve druhém únorovém týdnu si na své přijdou fanoušci kvalitní hudby, filmu, divadla i sportu! Lucerna Music Bar nabídne Nohavicův Kabaret Bo!, o pár kroků dále v Kině Lucerna startuje 8. ročník festivalu Severská filmová zima. Víkend bude patřit elitnímu ženskému tenisu formou čtvrtfinále Fed Cupu a vrcholem celého týdne bude koncert The Chainsmokers v holešovické Tipsport Aréně.
Publikováno 30.01.2018 La Fabrika: Blátem po hlavě Neobvyklá inscenace v režii Jiřího Havelky vznikla v koprodukci divadla DRAK a divadla La Fabrika a jde o „loutkovou hru pro dospělé a děti z rozvrácených rodin“. Zkrátka zážitek, který vám jen tak někdo jiný nenabídne.
Publikováno 29.01.2018 Týdenní přehled akcí 29.1. - 4.2. Nový týden neúprosně klepe na dveře a s ním přichází i náš přehled akcí. Z kalendáře jsme pro Vás vybrali pro každý den jednu zajímavou akci. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla i pití, fanoušci taneční hudby či obdivovatelé starověkého Egypta. Víkend pak bude patřit tradičním masopustním veselicím napříč celou Prahou.
Publikováno 25.01.2018 Booze & Food: Chuťovka na kolech Každý originální nápad se cení zlatem. A v gastronomii to začíná platit dvakrát. V posledních letech šla celkově (minimálně v Praze) úroveň restaurací nahoru, všichni se ale snaží naplňovat podobný mustr a tím přichází o vlastní identitu. Nové bistro Booze & Food na to jde z odvážného konce - chce sice nabídnout vysokou kvalitu těch nejlepších restauračních zařízení, dělá to ale v klasickém americkém žlutém autobusu.
Publikováno 21.01.2018 Týdenní přehled akcí 22.1.-28.1. V následujícím týdnu nás v Praze čeká velké množství zajímavých kulturních akcí, při kterých se rozhodně nikdo nebude nudit. Z kalendáře akcí jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější pro každý den. Zajdete na jednu z nejvýznamnějších degustací vín v tomto kalendářním roce nebo si raději pochutnáte na tradičních zabijačkových hodech? Na své si pak přijdou i fanoušci hudby, filmu či divadla...
Publikováno 18.01.2018 Klára Vytisková: Nechci se zaobírat tím, co si myslí ostatní Zpěvačka a dvojnásobná maminka Klára Vytisková působí jako velká pohodářka. O tom svědčí jak její přirozené a spontánní vystupování na jevišti, tak opravdu útulné zařízení jejího domu. O tom, jaká je v soukromí, co je pro ni v životě nejdůležitější, jak se ji daří skloubit mateřství s kariérou a co plánuje v budoucnu, se rozpovídala v rozhovoru pro časopis Pragmoon.
Publikováno 24.10.2017 Tipy na firemní večírky, kde nuda rozhodně hrozit nebude! Konec roku bez pořádného firemního večírku? Tak to ani omylem! V následujících tipech garantujeme zábavu až do ranních hodin, výborný servis, lahodnou gastronomii a pravděpodobně i nějaký ten bolehlav po ránu. Ale s tím se musí předem počítat. Pokud se člověk probudí po večírku, nic ho nebolí a jeho tělo nezažívá podivné stavy, byla to bez debat nedostatečně využitá noc!
Publikováno 01.10.2017 Eva Decastelo Moderátorka, herečka, manželka a matka dvou dětí. To je Eva Decastelo, kterou můžete aktuálně vídat na obrazovkách televize Prima v Top star magazínu jako večírkovou královnu a také v seriálu Ohnivý kuře, kde hraje manželku starosty. Jaká je tahle sympatická a činorodá moderátorka v soukromí, zjišťovala pro časopis Pragmoon Denisa Jeřábková.
Publikováno 18.09.2017 Coffee Source: zdroj té nejlepší kávy Káva se těší stále větší popularitě. A již nejen jako startovač dne či povzbuzovač v práci. Stává se vyhledávanou lahůdkou, v níž lidé konečně začínají oceňovat drobné nuance a chutě z celého světa. Společnost Coffee Source, která již deset let nabízí Čechům to nejlepší z celého "kávového světa", má vlastní pražírnu a chystá vpravdě jedinečný prostor. Nejen o něm, ale i o fenoménu kávy jako takové, si s majitelem Coffee Source Petrem Košťálem povídal Tomáš Chvála.
Publikováno 30.07.2017 Zámek Žďár - kultura pro každého Rodina Kinských se rozhodla na svém zámku ve Žďáru nad Sázavou doslova rozhýbat dějiny. Zážitková expozice, jaká nemá v Česku obdoby, takové bývají reakce na Muzeum nové generace, které již pár let zámek zdobí. Ale není to to jediné, co se na zámku dá dělat. O celém projektu si povídal s hraběnkou Marií Kinsky Tomáš Chvála.
Publikováno 24.07.2017 Be Friendly: Karlínský unikát Přátelská atmosféra. Dvojice slov, kterou se ohání prakticky každý gastronomický podnik. Realita je samozřejmě taková, že člověk nikdy neví, jak se bude na daném místě opravdu cítit. V případě Be Friendly je situace odlišná. Zde vám totiž nic jiného než přátelskou atmosféru, ani nedovolí prožít. A je to zatraceně příjemná věc!
(strana 2/28)><