Články

Seznam článků

(strana 2/27)><
Publikováno 17.01.2018 Waf-Waf: 0riginální nápad Milujete palačinky? Pak musíte jednoznačně vyrazit do nového letenského podniku Waf-Waf, kde vás nejen čeká opravdu lahodná nabídka, ale především si vše pěkně sestavíte dle vlastní chuti (a případně i pohodlně odnesete).
Publikováno 24.10.2017 Tipy na firemní večírky, kde nuda rozhodně hrozit nebude! Konec roku bez pořádného firemního večírku? Tak to ani omylem! V následujících tipech garantujeme zábavu až do ranních hodin, výborný servis, lahodnou gastronomii a pravděpodobně i nějaký ten bolehlav po ránu. Ale s tím se musí předem počítat. Pokud se člověk probudí po večírku, nic ho nebolí a jeho tělo nezažívá podivné stavy, byla to bez debat nedostatečně využitá noc!
Publikováno 01.10.2017 Eva Decastelo Moderátorka, herečka, manželka a matka dvou dětí. To je Eva Decastelo, kterou můžete aktuálně vídat na obrazovkách televize Prima v Top star magazínu jako večírkovou královnu a také v seriálu Ohnivý kuře, kde hraje manželku starosty. Jaká je tahle sympatická a činorodá moderátorka v soukromí, zjišťovala pro časopis Pragmoon Denisa Jeřábková.
Publikováno 18.09.2017 Coffee Source: zdroj té nejlepší kávy Káva se těší stále větší popularitě. A již nejen jako startovač dne či povzbuzovač v práci. Stává se vyhledávanou lahůdkou, v níž lidé konečně začínají oceňovat drobné nuance a chutě z celého světa. Společnost Coffee Source, která již deset let nabízí Čechům to nejlepší z celého "kávového světa", má vlastní pražírnu a chystá vpravdě jedinečný prostor. Nejen o něm, ale i o fenoménu kávy jako takové, si s majitelem Coffee Source Petrem Košťálem povídal Tomáš Chvála.
Publikováno 30.07.2017 Zámek Žďár - kultura pro každého Rodina Kinských se rozhodla na svém zámku ve Žďáru nad Sázavou doslova rozhýbat dějiny. Zážitková expozice, jaká nemá v Česku obdoby, takové bývají reakce na Muzeum nové generace, které již pár let zámek zdobí. Ale není to to jediné, co se na zámku dá dělat. O celém projektu si povídal s hraběnkou Marií Kinsky Tomáš Chvála.
Publikováno 24.07.2017 Be Friendly: Karlínský unikát Přátelská atmosféra. Dvojice slov, kterou se ohání prakticky každý gastronomický podnik. Realita je samozřejmě taková, že člověk nikdy neví, jak se bude na daném místě opravdu cítit. V případě Be Friendly je situace odlišná. Zde vám totiž nic jiného než přátelskou atmosféru, ani nedovolí prožít. A je to zatraceně příjemná věc!
Publikováno 25.04.2017 BURGER SPECIÁL 2017: Vítězové o nejlepší burger Jako každým rokem, i letos jsme si dali tu práci, vybrali ty nejzajímavější burgery z celé Prahy a vítěze nechali zvolit vás! Všechny soutěžní restaurace nám věnovaly tři poukázky na 500 Kč a výherce v následujících dnech informujeme, aby si mohli co nejdříve užít svou lahodnou výhru. Do soutěže nám přišlo 3922 sms a po součtu všech hlasů nám vyšla následující TOP čtyřka. Nechte si chutnat!
Publikováno 19.04.2017 Patrik Hezucký: Žiju si svůj životní sen Už dvacet let s Vámi vstává a společně s Leošem Marešem každý všední den vysílá na jednom z nejposlouchanějších českých rádií. Proslavil se fiktivní postavou pana Mrázka v pořadu Mrázek, ústředna, ve kterém volal neznámým lidem a nachytával je různými vtipnými příběhy. Moderátor a bavič Patrik Hezucký je ten, který v ranní show nikdy nezkazí žádnou legraci. Ale jaký je v soukromí? To prozradil v exkluzivním rozhovoru pro časopis Pragmoon.
Publikováno 11.04.2017 Spicymama a Sweetmama Nacházíme se v době gastronomického rozmachu. To se promítá i do restaurací, které se nebojí nabízet to, co by ještě před lety nemělo šanci na masový úspěch. Na následujících řádcích si představíme dvě speciality, které by si vaše mlsné jazýčky neměly nechat ujít.
Publikováno 06.03.2017 Cvičit s činkami jde i chytře Odjakživa jsem "cvičící typ". Cvičení mě baví, takže se do toho nemusím nutit. Nepotřebuju k tomu kamarádku, která bude chodit se mnou. Nechodím do fitka okukovat svalovce. Když běhám, tak si to neměřím. Vyzkoušela jsem snad všechny typy cvičení, od spinningu přes fitbox po jumping. Dokonce jsem jednou šla i na zumbu!
Publikováno 28.02.2017 BURGER SPECIÁL 2017: Kam na nejlepší burgery v Praze Ani letos vás o náš nejoblíbenější (nebo minimálně nejlahodnější) speciál nemůžeme připravit. Chápete správně, opět přišla doba hledání nejlepšího burgeru! A by, čtenáři PragMOONu, nám stejně jako v minulých letech pomůžete udělit certifikát 1. místo v soutěži "TOP BURGER 2017".
Publikováno 23.02.2017 Alpská restaurace: Chuť Bavor na Praze 2 Bavorské restaurace jsou pro svou jedinečnou atmosféru a pohostinost dobře známé i v našich končinách. Jednoznačně stojí za návštěvu, něco takového ale normálně vyžadovalo nemalý výlet. To už nyní neplatí. Ten, kdo chce na "vlastní chuť" poznat bavorský styl, může vyrazit na Prahu 2. Pár kroků od Kostela sv. Cyrila a Metoděje se nachází bavorská Alpská restaurace.
Publikováno 23.01.2017 Sex nebo city: My ženy jsme docela zvláštní druh Uvařit si lahodnou kávu, či nalít si dvojku dobrého vína, sednout si v teple domova do křesla, odpočinout si. Každodenní život ve velkoměstě je náročný, hektický, spousta shonu, hluku, stresu. Člověk touží po jediném - chvíli nepřemýšlet, vypnout.
Publikováno 12.01.2017 10 zajímavostí o sérii Resident Evil Možná jste tu čekali Star Wars, ale věříme, že Hvězdných válek už bylo v tomhle čísle docela dost. Proto se v našem oblíbeném okénku filmových zajímavostí zaměříme na jinou sérii - Resident Evil!
Publikováno 12.12.2016 Tipy na dárky - něco pro maminky, tatínky, malé, velké, zkrátka pro všechny S kupováním dárků našim blízkým je to složité. Trávíme s nimi nejvíce času, nejednou ale nastane ten paradox, že zkrátka netušíme, co jim dát. Buď se zacyklíme ve větě "už má všechno", nebo naopak váháme, čím ještě překvapit (přeci jen člověk během let hodně dobrých nápadů vystřílí).
Publikováno 13.11.2016 Může dnes létat každý? Velká část z nás v mládí snila o tom, že by chtěla lítat. Některým ten sen vydržel i do pozdějšího věku, jiní na něj již dávno zapomněli. Dnes je doba spousty možností a ano opravdu dnes může létat skoro každý.
Publikováno 18.10.2016 Oliver Dlouhý: Prošli jsme si cestou plnou omylů a slepých uliček Na základní škole se živil prodejem borůvek, nyní má firmu s miliardovými obraty, o které píši snad všechny prestižní světové deníky. Ačkoliv pochází z herecké rodiny, o herectví nikdy zájem neměl. Už od dětství měl totiž podnikavého ducha a toužil vytvořit něco, co má smysl. A jeho rada, jak toho dosáhnout? Nenechte se odradit počátečními nezdary. Rozhovor s ním připravila pro časopis Pragmoon Denisa Jeřábková.
Publikováno 01.10.2016 Záležitost: Žižkovský klenot, o kterém se neví Žižkov je gastronomicky velmi rozmanité místo, kde si na své skutečně přijde každý. Myslíte, že už jste všechny zajímavé tamní podniky prošli? Zaručuji vám, že v Záležitosti jste s největší pravděpodobností nebyli. Nejde o to, že by se o restauraci vyloženě nevědělo. Jen je snadné ji přehlédnout.
Publikováno 20.09.2016 Domyno Burger, ten chutná! S největší pravděpodobností byste jej tam nehledali. Domyno Burger Bar je totiž ukrytý ve sportovním areálu společnosti Domyno, jejíž podnikatelský záběr je skutečně velmi široký. Mimo přípravy burgerů se v Domynu věnují především sportovcům a profesionálním tréninkům. Zajít si můžete ale i na lekci jógy, thajskou masáž nebo například do sauny. Domyno Burger Bar se stal, již podruhé, vítězem v naší soutěži o Nejlepší burger a tak nás zajímalo, co je klíčem k úspěchu tohoto podniku. Redaktor Tomáš Chvála se vydal za marketingovým manažerem společnosti, Michalem Trčkou, který nám některá tajemství poodhalil.
Publikováno 09.08.2016 Tipy na výlety - Čas se vyvětrat
(strana 2/27)><