Akce

Rejjie Snow / IRL

28.3.2018, 20.00 Futurum Music Bar
 Koncerty Rejjie Snowa bývají vyprodaným kultem, takže po jeho vystoupení ve Fururu budete zcela jistě jeho fanoušky i vy.

Popis

Detaily akce

Datum
28.3.2018, 20.00
Cena
390 Kč
Kategorie
-
Web

Alexander Anyaegbunam, který se narodil 27. června 1993, je znám především pod jménem Rejjie Snow. Rejjie Snow je irský hip-hopový umělec a producent z Dublinu. Do pražského Futurum Music Baru dorazí 28.března a vstupenky na jeho koncert budou ale v předprodejích Futurum Music Baru, GoOut, Ticketpro a Ticketportal již od 9.hodin čtvrtka 5.října za 390 Kč + poplatky. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 490 Kč. Rejjie Snow se narodil nigerijskému otci a irsko-jamajské matce. Vyrůstal v oblasti Glasnevin a Drumcondra a později navštěvoval Belvedere College SJ v centru Dublinu. Na škole vystupoval v mnoha divadelních představeních, velký vztah měl ale i ke sportu, konkrétně k atletice. V roce 2011 se přestěhoval do Spojených států a studoval Vysokou školu umění a designu v Savannah v Georgii. Po skončení semestru ale ze školy odešel a vrátil se zpět do Irska, kde se zaměřil svoji hudební kariéru. Snow vydal své první EP, Rejovič, v červnu 2013. Okamžitě vystřelil na vrchol iTunes hip-hopové hitparády před takové velikány, jakými jsou Kanye West a J Cole. Jeho skladba, "1992", dosáhla jednoho milionu shlédnuté na YouTube. V červnu 2015 vydal svůj oficiální debutový singl s Cam O'bi vydaným po celém světě. Video, ve kterém se představila Lily-Rose Depp, bylo v prvním týdnu přehráno pět set tisíckrát. V roce 2016 se upsal 300 Entertainment, u kterých v září vydal první track "D.R.U.GS". Snow následně potvrdil, že dlouho očekávané debutové album s názvem Dear Annie, které produkoval držitel Grammy Rahki je téměř před dokončením a jeho vydání je plánováno za začatek roku 2017. První singl s názvem "Crooked Cops" vyšel 20.ledna letošního roku.  Fanoušky Rejjie Snowa jsou nejrůznější celebrity, mezi něž patří například Odd Future i Madonna.

Poloha akce

Rejjie Snow / IRL

28.3.2018, 20.00 Futurum Music Bar
 Koncerty Rejjie Snowa bývají vyprodaným kultem, takže po jeho vystoupení ve Fururu budete zcela jistě jeho fanoušky i vy.