Akce

Otvíračka Prostor39 work/mejdan in progress

24.2.2018, 14.00 Prostor39
Pracujeme, abychom z bývalých skladů vytvořili otevřené místo spojující ateliér, sítotiskovou dílnu, ateliér k pronájmu a mnoho dalšího. 

Popis

Detaily akce

Datum
24.2.2018, 14.00
Cena
Zdarma
Kategorie
-
Web

Program: 14.00-22.00h otevřený prostor, prezentace našich plánů, interaktivní tabule pro vaši zpětnou vazbu a komunikaci - "na co všechno a jak" náš prostor využít, "potřebujete ateliér - jaký by měl být?"; volné malování pro děti na téma "město tvých snů" a "na co potřebuješ prostor", po celou dobu chill hudba, djs tba.. vegan občerstvení od Sociální bistro Střecha, Chlebíček store maté, matcha, limošky od Ultichá Mate CZ, káva, svařák atd. od 17.00h-18.30h Workshop pro děti "Mami, tati - jak vypadá duše?" Děti kreativní formou budou prozkoumávat svou duši. Jak taková duše vypadá? Kde všude může být v těle? Kolik váží? K čemu je dobrá a co nám může říkat?  vhodné pro děti od 6-12 let, pod vedením Martiny z Green Doors dále program ve spolupráci s Czech illustrators  Czech illustrators podporuje Prostor39!  Možná by právě tohle mohl být váš nový ateliér? Prostor pro pravidelné setkávání ilustrátorské komunity? Nachystali jsme pro vás PROJEKCE & POKEC.  PROJEKCE představí současnou tvorbu mladých ilustrátorů, tak jak jsme ji mapovali formou rozhovorů na www.czechillustrators.cz. POKEC (cca od 19h) seznámí s plánem setkávání na rok 2018. Vymysleli jsme témata (jako přednášky odborníků, vzdělávací panelové diskuze, besedy s mistry, společná piva), přijďte nám říct koho konkrétně chcete vídat a poslouchat. Prostor39 Jak jsme už vyslali do světa – pracujeme na tom, abychom z bývalých skladů Universal v inspirativním industriálním prostoru uprostřed žižkovské zástavby vytvořili otevřené živé místo, které v sobě spojí fotografický ateliér, sítotiskovou dílnu, ateliér k pronájmu, zázemí pro coworking a především univerzální prostor pro workshopy, vzdělávání, setkávání a komunikaci. To vše s DIY přístupem a sociálním přesahem zaměstnávání lidí s duševním onemocněním.

Poloha akce

Otvíračka Prostor39 work/mejdan in progress

24.2.2018, 14.00 Prostor39
Pracujeme, abychom z bývalých skladů vytvořili otevřené místo spojující ateliér, sítotiskovou dílnu, ateliér k pronájmu a mnoho dalšího.